top of page

Jóga pro seniory 

Šárka Furda

Čtvrtek 10:15 - 11:15

od 5.1. 2023

Otevřené lekce za 100 Kč

Přihlášky: ZDE

Dopolední lekce zaměřená na potřeby seniorů. Začneme krátkým zahřátím, jednoduchou dechovou technikou, projdeme jógové asány se správným dýcháním a odpočineme si při závěrečné relaxaci. V mnoha případech budou dány variace různých jógových pozic, aby je skutečně mohl provést každý. 
 

Jóga Vás nadchne nejen svými blahodárnými účinky na fyzickou schránku, ale též ucítíte její  vliv na psychickou pohodu.
Těším se na Vás!!!

 

Šárka 

senio%C5%99i%20kobra%20-%20o%C5%99ez_edi

Jóga pro seniory nabízí jemnou jógu, která Vám protáhne a rozhýbe celé postupně celé tělo. Pozornost bude věnována také práci s dechem - jeho prohloubení a rozšíření do celého těla. Čím jsme starší, tím se důležitost cvičení zvyšuje. Kromě ozdravění těla dochází i k povzbuzení ducha a zlepšení nálady. 

 

Budeme cvičit ve stoje, na zemi nebo na židli a pomůžeme si polštářky, bločky, míčky i dalšími pomůckami. Předchozí zkušenost s jógou není nutná, cvičit budeme s respektem k možným omezením a s jednoduchým cílem - cítit se lépe. 

 

I pro seniory jsou vhodné i další lekce ve studiu - neváhejte vyzkoušet Feldenkraisovu metodu, speciální prodloužené hodiny Meditace gongem nebo Jin jógu. Samozřejmě i nadále platí zvýhodněná cena pro seniory nad 65 let na běžné otevřené lekce (100,-Kč), doporučujeme Vám hodiny Jemná jóga nebo Zdravá záda.

bottom of page