top of page

Meditační koupel ve zvuku gongu

Kamila Černá

Jednorázová rezervace 450 Kč

Storno max. 3 dny před akcí.

Čtvrtek 19:30 - 21:00

18.5. - POSLEDNÍ GONG S KAMILOU PŘED PRÁZDNINAMI

Rezervace  ZDE

kamila.jpg

Chcete zažít hlubokou relaxaci? Chcete zažít meditativní stav, kdy vypnete veškeré myšlenky a jste tady a teď? Zvuk a vlny gongu a tibetských mís jsou pociťovány v celém těle a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, zvuky prostupují celým tělem na buněčné úrovni.

Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.

TRANS- FORMUJÍCÍ           NE-NÁVYKOVÁ                      NÁLADU-MĚNÍCÍ                            NE-LÁTKA

Tato Zvuková lázeň  je vhodná pro všechny věkové skupiny, zkušenosti s jógou nejsou potřeba

Kamila Černá Gong ji oslovil jako skvělý prostředek pro dosažení stavu hluboké relaxace, meditace a prostředek transformace.  Zkušenosti a praxi prohloubila v kanadském Vancouveru, kde se stal gong její pravidelnou duševní očistou. V létě 2022 se vrátila ze školení Master Gong Trainingu, pod vedením věhlasného Dona Conreaux a Aidana McIntyre s novými zkušenostmi a spirituálními zážitky. S láskou předává  dál při pořádání Zvukových meditačních lázní, seminářů Zvukové terapie, pořádání koncertů a Celonočních Ceremonií. Možnost využít Individuální léčení zvukem-tibetských mís a Gongu.

 

bottom of page