top of page

Čtvero období v měsíci aneb ženská cykličnost hravě pro mámy a dcery

Hravé dopoledne pro maminky a dcery nebo babičky a vnučky (věk 9-15) Veronika Mazancová Neděle 9. 6. 10:00 - 12:30

Čtvero období v měsíci aneb ženská cykličnost hravě pro mámy a dcery
Čtvero období v měsíci aneb ženská cykličnost hravě pro mámy a dcery

Čas a místo

09. 6. 2024 10:00 – 12:30

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 950 Kč za dvojici maminka nebo babička s dcerou nebo vnučkou

Rezervace: ZDE, prosím rezervujte 1x za dvojici. 

Přijďte si společně užít hravý a bezpečný prostor pro mámy a dcery nebo babičky a vnučky a společně se dozvědět více o ženském menstruačním cyklu, tedy o 4 fázích ženské menstruace. Pojďte si společně prožít čtvero ročních období v jednom měsíci a podívat se tak na ženskou cykličnost v metafoře přírody. Kdy jste aktivní a máte energii? Kdy jste na výsluní a kdy sklízíte, co jste zaseli? Kdy se chcete zachumlat a jen být? Pojďme se společně podívat do přírody a skrze  jógovou praxi také do nás samotných. Svoje prožitky a povídání pak můžete otisknout do Vašeho obrázku 4 cyklů. A na závěr si vytvoříme náramek vašich čtvero ročních období.

Setkání je uřčeno všem ženám a dívkám i bez předchozí zkušenosti s jógou. 

Veronika Mazancová se věnuje jemné vědomé józe. Je průvodkyní ženskými kruhy a rituály.  V Aloha józe učí ranní jemné lekce a lekce zaměřené na vědomý střed těla.  Více informací o Veronice najdete zde.

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

Sdílet událost

bottom of page