top of page

Funkční pánevní dno - seminář i online

Daniela Pařízková Sobota 16.9. 10:15 - 12:45

Funkční pánevní dno - seminář i online
Funkční pánevní dno - seminář i online

Čas a místo

16. 9. 2023 10:15 – 12:45

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena 690 Kč

Rezervace na akci v sále: ZDE

Rezervace na akci online: ZDE

(link na online k dispozici na 1 týden)

Pohyb i relax, posílení i uvolnění, různé dechové varianty a také, jak provádět  jógové pozice, když potřebujeme svaly v pánevním dnu posílit anebo naopak uvolnit (anebo, jak pozice raději neprovádět:)

Co nás čeká:

  • 2 lekce jógy s vhodnými pozicemi a jejich provedením (i na jiných lekcích)
  • základní informace o anatomii a funkci pánevního dna
  • praktické tipy pro běžný den

A PROČ?

Svaly pánevního dna jsou sice skryté, takže na pohled "jakoby" moc parády neudělají, ale jsou úzce napojené na celý náš střed těla i chodidla či bránici.

Pokud nefungují správně, jsou ochablé anebo přetížené, pak často nastávají problémy v zádech, páteři, břiše, celé urogenitální oblasti, špatně dýcháme, stojíme, pohybujeme se, důležité jsou pro sporty, kde se běhá a skáče.  A to už je vidět hodně a ještě víc cítit:(

Netýká se to zdaleka jen žen po porodu či starších osob, naopak věčné sezení a nezpracovaný stres se do pánevních svalů čím dál víc propisují i u mladších a bezdětných....

ALE, pánevní svaly lze poměrně jednoduše zase přivést ke správnému fungování - KLÍČOVÁ je však sice jemná, ale PRAVIDELNÁ pozornost.

Výuka bude probíhat ve stylu hatha jógy za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu. Seminář je určen pro jakoukoli pokročilost. Účastníci obdrží materiály se základními informacemi a cviky.

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací   50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

Sdílet událost

bottom of page