top of page

Podzimní jógové lázně: Odpočinek a Wellness v Resortu Svatá Kateřina

Daniela Pařízková a Lenka Lustigová pátek 20. 10. – neděle 22. 10. 2023 Resort Svatá Kateřina, Počátky, Vysočina

Podzimní jógové lázně: Odpočinek a Wellness v Resortu Svatá Kateřina
Podzimní jógové lázně: Odpočinek a Wellness v Resortu Svatá Kateřina

Čas a místo

20. 10. 2023 14:00 – 22. 10. 2023 11:00

Resort Svatá Kateřina, Svatá Kateřina 327, 394 64 Počátky, Česko

O události

Rezervujte ZDE

1 volný pokoj pro dvojici

+

1 volné místo ve dvoulůžkovém pokoji - hledáme spolubydlící k naší milé klientce. Kdo se přidá?

Milí přátelé,

zveme Vás na novinkový relaxační víkend s jógou bez mobilů i aut do harmonické oázy v lesích s překrásným ájurvédským wellness pavilonem i skvělým jídlem.

Čekají nás čtyři společné lekce v rytmu flow jógy, terapeutické jógy, jin jógy, dechových cvičení, relaxačních technik za asistence dvou lektorek.

Získáme čas pro sebe ... Budeme se procházet po lesích a loukách. Plavat v bazénu, prohřívat se v saunách, páře či na masážích, popíjet pramenitou vodu. Ochutnáme stravu zdravou a výživnou, domácí i exotickou. Budeme si číst i poslouchat hudbu. Posedíme u kávy či vína. Dopřejeme si spánek po obědě a hlavně v noci. Z tichých odpočíváren můžeme pozorovat okolní krajinu… relaxovat, klimbat, zevlovat, a nechat tak klid přijít do těla i mysli.

Najdeme rovnováhu, která nám pomůže se přenést přes podzimní období a začátek zimy.

PRO KOHO

Pro ty, kdo potřebují "vypnout" hlavu a nechat odpočinout i tělo. K tomu pomohou wellness procedury, skvělé jídlo a v neposlední řadě jemné a vědomé lekce jógy. Pro ženy i muže. Pro klienty, kteří se józe pravidelně věnují i pro ty, kteří s jógou teprve začínají. Můžete vzít někoho s sebou pouze na ubytování.

ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM

Pátek 20. 10.

Od 14:00 příjezd, ubytování / bus sváží klienty od parkoviště zdarma. Volejte po příjezdu řidiči tel: 774 427 770.

Procedury, wellness.

18:30  - 19:30 jemná jóga & jóga nidra

Večeře, procedury, wellness.

Sobota 21. 10.

8:00 - 9:00 ranní vitální flow lekce, rozproudění energie, dechová cvičení

Snídaně (7:30-10:00), procházky, wellness, procedury, čas pro sebe

18:00 - 19:30 jin jóga & reiki nidra

Večeře, procedury, wellness.

Neděle 22. 10.

8:00 - 9:00 ranní vitální flow lekce, rozproudění energie, dechová cvičení

Snídaně (7:30-10:00)

11:00 vyklizení pokojů / při neobsazeném pokoji lze zůstat déle (zeptejte se na recepci po příjezdu)

Celou neděli lze nadále využít klasické hotelové wellness či objednat procedury.

CENA

5290 Kč: 1 os na 2-lůžkovém pokoj s pestrou snídaní - sladká i slaná, studená i teplá jídla, ovoce a mnoho nápojů. O víkendech se připravují čerstvé palačinky :-).

3680 Kč: třetí dospělá osoba na pokoji se snídaní.

Ubytování je v budově Gymnasion - 1 min chůze do hlavní budovy, kde je restaurace a základní wellness, 1 min chůze od ájurvédského pavilonu. Na vyžádání lze zajistit i ubytování v hlavní budově.

2200 Kč: přikoupení ájurvédské vegetariánské plné penze včetně 0,5 l vody a bylinného čaje k jídlu (nutné objednat předem). Snídaně je většinou kaše, ovoce, speciální čaj. Obědy a večeře jsou tvořeny vždy zeleninovou polévkou, rýží/plackami a zeleninovým jídlem ve stylu kari. K obědu se podává i dezert. Doporučujeme těm, kteří mají rádi indickou kuchyni anebo se nebojí experimentovat. Vhodné je pokud chcete svému trávení alespoň na pár dní odlehčit. Ájurvédská strava začíná páteční večeří a končí nedělním obědem, (snídaně 8:00 – 10:30, oběd 12:30 – 15:30, večeře 18:30 – 21:00). Ukázková fotogalerie ájurvédské stravy.

Obědy a večeře lze také řešit výběrem z menu ala carte. Restaurace připravuje českou i mezinárodní kuchyni, domácí těstoviny, pracuje s vlastními bylinkami a maso je z okolních pastvin:-).

V ceně je zahrnut neomezený vstup do klasického hotelového wellness (páry, sauny, vířivka, relaxační místnosti) a hotelové posilovny po celou dobu pobytu a k tomu 1 x 2 hod v ájurvédském pavilonu (bazén s masážními sedáky, sauna, vířivky, pára, reflexní terapie, odpočívárny).

Pomůcky na lekce jsou k dispozici zdarma - podložky, 2 bloky, deka a pásek.

PROCEDURY

Doporučujeme včas předem objednat placené procedury přímo v na email koordinátorky resortu - ideálně  hned po rezervaci pobytu. Procedury lze případně zrušit nejpozději 24 hod předem. V posledních letech jsou běžně známé masáže a terapie doplněné postupy ájurvédských lékařů, terapeutů a masérů. O ájurvédě se můžete více dozvědět zde. Na místě si můžete objednat i ájurvédskou diagnostiku u lékaře. Případně s konkrétními dotazy ohledně ájurvédy v Kateřině zavolejte Daniele.

Doporučujeme však nezahltit se množstvím aktivit. Raději mezi jógovými lekcemi využijte místní unikátní wellness nabídku a dopřejte si procházky po okolních lesích, loukách a k pramenům.

DOPRAVA

Vlastní. Není součástí ceny. Vzájemně se propojíme a rozdělíme do aut, budete-li mít zájem. Klienti nechávají auto na parkovišti v Počátkách (parkování zdarma). Shuttle bus sváží klienty od parkoviště do resortu (a zpět) zdarma. Cesta trvá cca 7 min. Cesta do Počátek z Prahy trvá 2 hod autem/busem.

PŘIHLÁŠKA, PLATBA, STORNO

Počet míst je omezen. Minimální počet účastníků je 12. Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě zálohy 3.000 Kč na účet 1004173042/3030. Prosím identifikujte se v poznámce: "své jméno a příjmení - Kateřina 10/2023".

Uzávěrka přihlášek je 10. 9. 2023. Doplatek prosím do 30. 9. 2023.

Storno pobytu 35 dní a více před začátkem akce vracíme 100% zaplacené částky.

Storno pobytu 34 -15 dní před začátkem akce je ve výši 50 % ceny.

Storno pobytu 14 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

Rezervaci lze převést na jinou osobu.

O RESORTU

Adresa: Resort sv. Kateřina, Svatá Kateřina 327, Počátky

Resort sv. Kateřiny leží v lesích mezi Pelhřimovem a Telčí, 130 km na dosah od Prahy a 3 km od města Počátky. Lázně Dobrá voda zde byly zřízeny již v 16. století. Největší rozkvět lázní nastal v 19. století a do první světové války. Lázeňským lékařem byl i otec bratří Čapků. Karel se zde při jednom z pobytů zamiloval:-). V době komunismu byl prostor využíván jako dětská léčebna.  Od roku 2008 se sem opět jezdí za léčebnými a odpočinkovými pobyty. Fotogalerie

Místní prameny byly zkoumány vědci a ti je nazývají "ideálem vody", která působí blahodárně na kůži, reflektonické činnosti nervů, posiluje srdce, plíce, zažívací ústrojí, žlázy s vnitřní sekrecí a látkovou přeměnu. Voda je navíc opravdu chutná. Doporučujeme si odvézt i domů. Pramen sv. Kateřiny najdete hned nad hlavní budovou.  Další dva prameny pak krásnou procházkou uprostřed lesa.

Veškeré dotazy rády zodpovíme na tel. 603 514 929 - Daniela Pařízková nebo 603 860 850 - Lenka Lustigová

Rezervujte ZDE

Sdílet událost

bottom of page