top of page

ST - Jóga do života pro mírně pokročilé

Lenka Lustigová malá skupina 7 osob Středa 16:30 - 17:30 3. 1. - 20. 3. 2024

ST - Jóga do života pro mírně pokročilé
ST - Jóga do života pro mírně pokročilé

Čas a místo

03. 1. 2024 16:30 – 20. 3. 2024 17:30

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

12 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.700 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

​Pravidelné jemně plynoucí jógové lekce v malé skupince s prvky terapeutické jógy a s využitím poznatků z oblasti fyzioterapie doplněné o dechová, relaxační a meditační cvičení. Cílem kurzu je tvořit tělu i hlavě prostor pro návrat k tomu, co už všechno dávno umíme a víme, jen je to zastřené mnoha stereotypy a nároky  systémů, ve kterých v současném světě fungujeme.  Zvídavě a s pozorností budeme zkoumat střed těla, pružnost páteře a prostor v kloubech. Nastavíme se vhodně do běžných jógových asán. Zkloubíme potřebnou sílu i přiměřenou pružnost těla způsobem, který uplatníme v dalších  svých pohybových aktivitách. Staneme se laskavými pozorovateli svého dechu, emocí i svých myšlenek. Všechna, ať fyzická nebo mentální cvičení, jsou mířena do běžné každodennosti, kterou si přejeme prožívat s důvěrou, radostí a ve zdraví.

Kurz je určem pro mírně pokročilé jogíny, kteří již mají nějakou praxi za sebou a přejí si vědomější i klidnější zastavení než na běžných otevřených lekcích. Určitě se i zapotíme, ale šetrně a s ohledem na své stávající možnosti :-).

Tyto jógové lekce nejsou fyzioterapií, kterou vám případně předepsal lékař.

Pravidelnost a stabilní malá skupina cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page