top of page

ÚT - Jóga pro začátečníky

Monika Fialová Úterý 17:00 - 18:00 9. 1. - 26. 3. 2024

ÚT - Jóga pro začátečníky
ÚT - Jóga pro začátečníky

Čas a místo

09. 1. 2024 17:00 – 26. 3. 2024 18:00

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

12 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.700 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Kurz představuje základy jógové praxe těm, kteří s jógou začínají (možná již po několikáté:)). Procvičením základních zásad a dovedností posune na jógové cestě i mírně pokročilé. Zaměříme se na provedení jógových pozic a jejich vzájemné přechody i napojování do krátkých sekvencí, které pak budete moci samostatně praktikovat.

Rozhýbáme páteř a klouby, posílíme a protáhneme svaly i pojivové tkáně. Zlepšíme svou sílu a mobilitu, ale  i stabilitu a spokojenost z vědomého a pestrého pohybu. V každé lekci budeme rozvíjet i uvědomění svého dechu a rozšířeních dechových návyků. Zaměříme se na koncentraci a zklidnění naší mysli i celkovou relaxaci těla a mysli.

Výuka bude probíhat za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu.

Jednotná skupina studentů umožní pozvolný postup a individuálnější přístup k nalezení vhodného provedení pozic pro každého z vás. Cílem kurzu bude bezpečnější a jistější zapojení do veřejných lekcí i zvládnutí základních jógových pozic a principů i pro vlastní domácí praxi.

Pravidelnost a stabilní skupina  cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page