top of page

ST - Večerní jóga pro vnitřní pohodu

Šárka Furda malá skupina 7 osob Středa 19:00 - 20:00 3. 4. - 19. 6. 2024

ST - Večerní jóga pro vnitřní pohodu
ST - Večerní jóga pro vnitřní pohodu

Čas a místo

03. 4. 2024 19:00 – 19. 6. 2024 20:00

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Lekce se nekoná ve státní svátky 1.5. a 8.5.

10 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.250 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Kurz respektuje denní dobu, ve které se koná. Pověnujeme se tedy praxím zklidňujícím a zvnitřňujícím. Protože v něm budou nabízeny variace jednotlivých ásán, na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilejší jogíni, kteří se chtějí uvolnit po pracovním dni, či odreagovat od péče o blízké.

Zaměříme se na provedení jógových pozic a jejich vzájemné přechody i napojování do krátkých sekvencí, které pak budete moci samostatně praktikovat.

Rozhýbáme páteř a klouby, posílíme a protáhneme svaly i pojivové tkáně. Zlepšíme sílu a mobilitu i stabilitu. Naučíme se pracovat s tekutinovým tělem a dechem.  Osvojíme si jednoduché relaxační a koncentrační techniky.

Výuka bude probíhat za využití znalostí z jógové terapie, Čchi-kungu, kraniosakrální jógy, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu.

Pravidelnost a stabilní malá skupina cvičících umožňuje individuální přístup a prostor pro vnímání pokroku a pozitivních přínosů všech praxí.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page