top of page

Restorativní jóga 90 min

Petra Šlechtická Pátek 8. 3. 18:15 - 19:45

Restorativní jóga 90 min
Restorativní jóga 90 min

Čas a místo

08. 3. 2024 18:15 – 19:45

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 350 Kč

Rezervace na akci v sále: ZDE

Umění odpočinku 

Dopřejte si odpočinek a relaxaci na prodloužené lekci restorativní jógy. Delší čas nám nabídne prostor, abychom nechali odejít přebytečné napětí, únavu a stažení. Blahodárné pozice restorativní jógy postupně mysl a tělo naladí na zklidnění nervové soustavy a odpočinek. Využijeme hojně pomůcek jako je bolster, mnoho dek, bločky a polštářek na oči, který celou péči umocní. Přijďte se uložit a dopřát si balzám pro tělo i mysl v podobě jemného pohybu, prostorného dýchání a repertoáru restorativní jógy.

Na co se můžete těšit:

V úvodu se krátce seznámíme s principy restorativní jógy a pomůckami. Pak už se necháme unést na vlně relaxace a zjemňování, objevování lehkosti a prostoru ve svém těle. Jako vždy budete mít možnost využít i jemné oleje pro Vaši sebepéči, klidnou hudbu k poslechu a krátký příběh k přečtení.

Čím Vám lekce prospěje

  • Ulevíte napětí v oblasti beder a šíje
  • Protáhnete se a otevřete stažená místa
  • Posílíte imunitní systém
  • Osvěžíte mysl a tělo
  • Zlepšíte si náladu
  • Doplníte síly

Pro koho je lekce vhodná:

Vítaní jsou všichni bez rozdílu, kteří si chtějí efektivně doplnit síly a vhodně regenerovat své tělo a mysl. Na lekci jsou vítáni i Ti, kteří se nevěnují aktivní józe, ale třeba jiné náročné aktivitě, ať už pracovní, sportovní nebo pečující. Potěší a uleví i těhotný ženám.

Zde najdete více info o restorativní józa a lektorce. 

foto: @sara_zich

Sdílet událost

bottom of page