top of page

PO - Stabilizace středu těla, dech a dynamika pohybu

Irena Doleželová malá skupina 7 osob Pondělí 19:30 - 20:30 19. 2. - 25. 3. 2024

PO - Stabilizace středu těla, dech a dynamika pohybu
PO - Stabilizace středu těla, dech a dynamika pohybu

Čas a místo

19. 2. 2024 19:30 – 25. 3. 2024 20:30

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

6 lekcí / 1 náhrada

Cena: 1.350 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Další kurz jógových jednohubek, tentokrát zaměřený na vše kolem středu těla (core) a jeho stabilizaci, správné dýchání a propojení dechu s pohybem. Dozvíte se tipy, jak správně a zdravě posílit střed těla a jaký pomocník náš “core” je pro jógové ásany. Projdeme dechové techniky, na které v lekcích není čas a o nichž jste možná ani nevědeli, že existují a jak Vám mohou prospět. Jóga není souhrn nahodilých pohybů a o tom, co děláme, rozhoduje naše vůle a náš mozek. Když každý náš pohyb bude veden záměrem, a když vědomě provedený pohyb povedeme s uvědoměním si, jak dýcháme, můžeme docílit změn v těle. Nevěříte? Přijďte to zkusit a dozvědět se trochu více.

Kurz je vhodný pro všechny a absolvování kurzu “Jógové jednohubky, aneb jak do pozic” není podmínkou, ale výhodou.

​Pravidelnost a stabilní malá skupina  cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page