top of page

PO - Jóga pro zdravá záda

Iveta Romanovská malá skupina 7 osob Pondělí 17:00 - 18:00 8. 4. - 17. 6. 2024

PO - Jóga pro zdravá záda
PO - Jóga pro zdravá záda

Čas a místo

08. 4. 2024 17:00 – 17. 6. 2024 18:00

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

11 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.475 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Přejete si, aby se vám problémy se zády vyhnuly? Nebo už vás záda trápí a hledáte cestu, jak z toho ven?

Tento kurz vám ukáže, jak správně držet tělo či posilovat břicho tak, aby zádům pomáhalo. Zjistíte, jak si doma pomoci sami a jak problémům předcházet. Během lekcí si můžete také naučit si od bolesti ulevit. Pro větší pocit úlevy a protažení využijeme řadu pomůcek.

​Přijďte na pravidelné jemné a šetrné lekce v malé skupince s prvky terapeutické a restorativní jógy s využitím poznatků z oblasti fyzioterapie. Protahujeme zkrácené svaly a posilujeme v místech, kde jsou svaly ochablé a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti.

Tyto jógové lekce nejsou fyzioterapií, kterou vám případně předepsal lékař.

Pravidelnost a stabilní malá skupina cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page