top of page

PO - Jóga do života aneb ásany, dech a meditace pro domácí praxi

Lenka Lustigová malá skupina 7 osob Pondělí 19:30 - 20:30 8. 4. - 3. 6. 2024

PO - Jóga do života aneb ásany, dech a meditace pro domácí praxi
PO - Jóga do života aneb ásany, dech a meditace pro domácí praxi

Čas a místo

08. 4. 2024 19:30 – 03. 6. 2024 20:30

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

9 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.025 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Jógové lekce v malé skupince s důrazem na nalezení vhodného nastavení v základních pozicích právě pro vás. Zaměříme se na vše, na co není v běžných lekcích čas. Budeme se zabývat technikou základních pozic s přihlédnutím k anatomii a fyziologii vlastního těla, abyste si pohyb skutečně užili a mohli praktikovat i doma nebo na dovolené. Do lekcí zařadíme dechová, relaxační a meditační cvičení, která také postupně přeneseme do svých životů.  Cílem kurzu je tvořit tělu i hlavě prostor pro návrat k tomu, co už všechno dávno umíme a víme, jen je to zastřené mnoha stereotypy a nároky systémů, ve kterých v současném světě fungujeme.  Zvídavě a s pozorností budeme zkoumat střed těla, pružnost páteře a prostor v kloubech. Zkloubíme potřebnou sílu i přiměřenou pružnost těla způsobem, který uplatníte i v dalších  svých pohybových aktivitách. Staneme se laskavými pozorovateli svého dechu, emocí i svých myšlenek. Všechna, ať fyzická nebo mentální cvičení, jsou mířena do běžné každodennosti, kterou si přejeme prožívat s důvěrou, radostí a ve zdraví.

Kurz je učen mírně pokročilým jogínům, kteří chtějí svoji praxi zvědomit a prohloubit. 

Tyto jógové lekce nejsou fyzioterapií, kterou vám případně předepsal lékař.

Pravidelnost a stabilní malá skupina cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page