top of page

Meditace pro každého - praktický seminář

Martin Wagenknecht Sobota 16.3. 10:15 - 12:45

Meditace pro každého - praktický seminář
Meditace pro každého - praktický seminář

Čas a místo

16. 3. 2024 10:15 – 12:45

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 690 Kč

Rezervace: ZDE

O meditaci se toho dnes píše tolik, že i kdyby z toho byla pravda „jen“ čtvrtina, opravdu by stálo za to se jí věnovat. Bylo by lákavé napsat, že se všichni za dvě hodiny tohoto semináře naučí meditovat. To bohužel nemůžeme slíbit. Jde o to, že tato technika může mít mnohá úskalí, jak může potvrdit každý, kdo to zkusil. Vtip spočívá v tom, že každý z nás je originál a každý z nás si musí objevit „svoje“ know-how a zároveň se oprostil od svých představ a očekávání.

Lekce je poměrně jemná, vhodná úplně pro všechny včetně začátečníků.

Program našeho prakticky orientovaného semináře bude koncipován tak, aby představil vybrané základní techniky meditace, aby tak každý měl možnost si vybrat tu „svojí“. Ač by člověk mohl mít pocit, že meditace je velmi závažné téma, seminář bude veden hravou formou s nadhledem a nezbytným humorem. Jedním z cílů totiž je, aby se člověk nebral příliš vážně.

Co nás čeká:

  • základní informace o meditaci
  • praktické rady typu: co, proč a jak praktikovat
  • jemná jógová rozcvička jako příprava
  • relaxace jako jeden z možných vstupů do svého středu
  • různé meditační techniky, hravé experimentování.

Seminář je otevřen všem bez rozdílu pokročilosti se zájmem o věc.

Martin Wagenknecht se józe věnuje od roku 2008, kdy ho uchvátila ashtanga vinyasa jóga a její dynamičnost a “tah na branku”. V letech 2012–2014  pobýval v jihoindickém Mysore, hlavním městě ashtanga vinyasa jógy, kde byl certifikován k výuce první  a druhé série.  Jiné jógové směry, filosofii a hlubší souvislosti jógové praxe a fungování lidského těla studoval v kurzu učitele hatha jógy II. třídy České akademie jógy ve spolupráci s FTVS. Absolvoval kurz súfijské jógy Borise Tichanovského,  pobyt ve tmě dle tibetského rituálu jangtik a kurz shiatsu. V současné době věnuje také qigongu. Více informací naleznete zde.

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

Sdílet událost

bottom of page