top of page

Koupel ve zvuku gongu v zahradě Vily Lanna

Kamila Černá Úterý 30. 7. 2024 18:00 - 19:30

Koupel ve zvuku gongu v zahradě Vily Lanna
Koupel ve zvuku gongu v zahradě Vily Lanna

Čas a místo

30. 7. 2024 18:00 – 19:30

Praha 6, V Sadech 1/1, 160 00 Praha 6-Bubeneč, Česko

O události

Cena 450 Kč

Rezervace: ZDE

Rezervace a platby pouze online předem.

V případě nepřízně počasí se akce včas zcela ruší. Budete upozorněni SMS a uhrazená částka půjde do Kreditu nebo vám bude vrácena na bankovní účet.

Chcete zažít hlubokou relaxaci? Chcete zažít meditativní stav, kdy vypnete veškeré myšlenky a jste tady a teď? Zvuk a vlny gongu a tibetských mís jsou pociťovány v celém těle a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, zvuky prostupují celým tělem na buněčné úrovni.

Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.

Tato Zvuková lázeň  je vhodná pro všechny věkové skupiny. Zkušenosti s jógou nejsou potřeba

Kamila Černá - Gong ji oslovil jako skvělý prostředek pro dosažení stavu hluboké relaxace, meditace a prostředek transformace. Zkušenosti a praxi prohloubila v kanadském Vancouveru, kde se stal gong její pravidelnou duševní očistou. V létě 2022 se vrátila ze školení Master Gong Trainingu, pod vedením věhlasného Dona Conreaux a Aidana McIntyre s novými zkušenostmi a spirituálními zážitky. S láskou předává dál při pořádání Zvukových meditačních lázní, seminářů Zvukové terapie, pořádání koncertů a Celonočních Ceremonií.

Vlastní podložky,  mikiny, deky, polštářky s sebou. WC je k dispozici.

Místní kavárna je otevřena. Udělejme si společně krásný večer.

Akce se koná v zahradě Vily Lanna, V Sadech 1, 160 00 Praha 6 - Bubeneč.

GPS: 50° 6' 9.022"N, 14° 24' 25.341"E

mapa

Více o Vile Lanna najdete zde.

Sdílet událost

bottom of page