top of page

Koupel ve zvuku gongu ve studiu

Kamila Černá Pátek 1. 3. 2024 18:30 - 20:00

Koupel ve zvuku gongu ve studiu
Koupel ve zvuku gongu ve studiu

Čas a místo

01. 3. 2024 18:30 – 20:00

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

​Rezervace: ZDE

Cena 450 Kč

Další termíny zima / jaro 2024

Neděle 19:00 - 20:30

​připravujeme

Pátek 18:30 - 20:00

22.3.2024

Chcete zažít hlubokou relaxaci? Chcete zažít meditativní stav, kdy vypnete veškeré myšlenky a jste tady a teď? Zvuk a vlny gongu a tibetských mís jsou pociťovány v celém těle a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, zvuky prostupují celým tělem na buněčné úrovni.

Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.

TRANS- FORMUJÍCÍ           

NE-NÁVYKOVÁ                      

NÁLADU-MĚNÍCÍ                            

NE-LÁTKA

Tato Zvuková lázeň  je vhodná pro všechny věkové skupiny, zkušenosti s jógou nejsou potřeba

Kamila Černá Gong ji oslovil jako skvělý prostředek pro dosažení stavu hluboké relaxace, meditace a prostředek transformace.  Zkušenosti a praxi prohloubila v kanadském Vancouveru, kde se stal gong její pravidelnou duševní očistou. V létě 2022 se vrátila ze školení Master Gong Trainingu, pod vedením věhlasného Dona Conreaux a Aidana McIntyre s novými zkušenostmi a spirituálními zážitky. S láskou předává  dál při pořádání Zvukových meditačních lázní, seminářů Zvukové terapie, pořádání koncertů a Celonočních Ceremonií. Možnost využít Individuální léčení zvukem-tibetských mís a Gongu.

Sdílet událost

bottom of page