top of page

ÚT - Jóga pro zdravá záda a uvolnění

Irena Zemanová malá skupina 7 osob Úterý 16:45 - 17:45 12. 9. - 12. 12. 2023

ÚT - Jóga pro zdravá záda a uvolnění
ÚT - Jóga pro zdravá záda a uvolnění

Čas a místo

12. 9. 2023 16:45 – 12. 12. 2023 17:45

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

14 lekcí / 3 náhrady

Cena: 3.150 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

​Pravidelné jemné a šetrné jógové lekce v malé skupince s prvky terapeutické a restorativní jógy s využitím poznatků z oblasti fyzioterapie. Protahujeme zkrácené svaly a posilujeme v místech, kde jsou svaly ochablé a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti.

Se zvídavostí a hravostí se budeme seznamovat s naším tělem, nořit se do něj a znovuobjevovat přirozené způsoby pohybu. Naučíme se krátké relaxace a techniky uvolnění, které můžeme používat kdykoliv během dne. Uvolněné tělo pak účinně přispívá ke klidu mysli.

Pro větší pocit úlevy a protažení využijeme i pomůcky.

Tyto jógové lekce nejsou fyzioterapií, kterou vám případně předepsal lékař.

Pravidelnost a stabilní malá skupina cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page