top of page

ST - Kurz čakra jógy

Šárka Furda malá skupina 7 osob Středa 17:45 - 18:45 4. 10. - 13. 12. 2023

ST - Kurz čakra jógy
ST - Kurz čakra jógy

Čas a místo

04. 10. 2023 17:45 – 13. 12. 2023 18:45

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

lekce není 18.10.

10 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.250 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

V tomto uceleném “balíčku” deseti lekcí spolu prozkoumáme účinky fyzických pozic (asán), dechových cvičení a krátkých meditačních technik na sedm hlavních energetických matric (čaker) v našem těle tak, abychom plně rozvinuli možnosti jednoty těla a mysli.

Vzhledem k večerní hodině kurzu a jeho sebepoznávacímu charakteru půjde o sekvence (kárany) spíše jemnější, ale možná s překvapivými účinky.

" V lektorování následuji linii Tantra jógy, tak jak ji u nás učí Barbora Hynšt Hu a Andrea Knotková. Těším se na sdílení času a prostoru," Šárka Furda

Program jednotlivých lekcí:

1 - Úvodní lekce. krátký satsang – napojení se na skupinku, představení.  Principy Čakra-jógy. Podmíněnost a potenciál. Jógová energetika. Praxe zaměřená na všechny čakry.

2 -  První čakra, vztah k minulosti, hmota, integrace smrti a strachu. Uzemňující jógové techniky, zaměření na nohy a kosti.

3 -  Druhá čakra, změna, seběpřijetí, smysly, téma hranic, cyklicita. Praxe tekutinového těla, uvolnění fascií.  Zaměření na pánev, kyčle, bedra,

4 – Třetí čakra, záměr, seběvědomí, transformace, kontrola. Posilovací praxe se zaměřením na vnitřní oheň, střed těla a trávení.

5 – Čtvrtá čakra, láska, soucit, empatie, propojení, cit, rovnováha. Praxe zaměřená na hrudník, hrudní páteř, vitální orgány a paže.

6 – Pátá čakra, sebevyjádření, naslouchání, kreativita. Praxe zaměřená na krční páteř, štítnou žlázu, uši.

7 – Šestá čakra, inteligence, paměť, koncentrace.  V praxi se soustředíme na oči a propojení pravé a levé mozkové hemisféry.

8 – Sedmá čakra, intuice, vhled, moudrost. Kratší fyzická praxe, meditace a relaxace.

9 – Shrnutí, opakování, lekce zaměřená na všechny čakry. Otázky a odpovědi.

10 – Bonusová lekce, Čakra jóga ve tmě (svitu svíček).  Ukončení kurzu s překvapením:-)

Pravidelnost a stabilní malá skupinka cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page