top of page

Ať proudí a září.... aneb jóga pro lymfatické zdraví

Lucie Königová Sobota 20. 1. 10:15 - 13:15

Ať proudí a září.... aneb jóga pro lymfatické zdraví
Ať proudí a září.... aneb jóga pro lymfatické zdraví

Čas a místo

20. 1. 2024 10:15 – 13:15

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 990 Kč

Rezervace: ZDE

Lymfa je jednou z důležitých tělesných tekutin. V sánskrtu se nazývá lasika, od slova las, lesknout se, zářit třpytivým jasem. Tato tekutina je jedním z klíčů k našemu zářivému zdraví a jóga mimo jiné přispívá k tomu, aby náš vnitřní i vnější jas nepohasínal a naše „třpytovody“ nevysychaly.

Lymfa proniká všemi tkáněmi v těle a slouží k odvodu zplodin. Jógové cvičení pomáhá lymfu rozproudit a tělu umožňuje snazší detoxikaci.

Na workshopu se dozvíte, jak lymfatický systém funguje, jak souvisí s imunitou a co radí ájurvéda i celostní medicína. Především si ale vyzkoušíte, jak nejen rotace, obrácené pozice, sebe-masáže a harmonický dech pomáhají udržovat naši lymfu v proudu a naše tělo v záři vitality.

Součástí workshopu jsou i materiály a sestavy cvičení.

 Lucie Königová je lektorka jógové terapie, učitelkou lektorů jógy ve škole jógy Jóga jako vědomá cesta a autorkou knihy Jóga z obýváku. Svůj záměr ve výuce jógy popisuje: Mým záměrem je tříbit v sobě i lidech okolo vnímavost k sobě a k životu. Chuť se zájmem, hravostí, lehkostí, otevřeností a současně klidnou, soustředěnou pozorností v první řadě zakoušet, cokoli se právě děje - se vším všudy.

Více o Lucii

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

Sdílet událost

bottom of page