top of page

Jemné flow na očistu jater 90 min - i online

Iveta Romanovská Pátek 26. 4. 2024 18:15 - 19:45

 Jemné flow na očistu jater 90 min  - i online
 Jemné flow na očistu jater 90 min  - i online

Čas a místo

26. 4. 2024 18:15 – 19:45

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 350 Kč

Rezervace na akci v sále: ZDE

​Cena online: 240 Kč

Rezervaci na akci online s linkem na 7 dní: ZDE

Stejně tak jako naše domácnosti zpravidla dostávají větší péči v podobě jarního úklidu, provětrání po zimě a zkrášlení v podobě jarních kytiček, naše tělo volá po tomtéž. V této prodloužené jógové lekci se pokusíme „vymést“ nečistoty díky dynamičtější flow praxi a podpořit životní energii. 

Představte si, že přibližně dvě její třetiny spotřebovávají společně životně důležité orgány jako je srdce, plíce, mozek, ledviny, žaludek, oči, atd. a celou jednu třetinu této životní energie má k dispozici pouze jeden jediný orgán – uhodli jste, jsou to játra! Játra nejen nekonečně filtrují a detoxikují krev, ale také hrají velkou roli v trávení, syntetizují bílkoviny, produkují důležité enzymy a hormony. Jsou primárním orgánem detoxikace, a tak mají důležitou úlohu chránit hlubší tkáně před nečistotami v krvi, které by jinak mohly způsobit poškození organismu…

Stejně jako játra jsou rozhodující pro metabolismus, hrají velmi důležitou roli v trávení emocí a toxických postojů k životu. Pojďme jmenovat některé z nich -  hněv, nenávist, odpor, podrážděnosti, frustrace, netrpělivosti či nadměrné ambice. Díky jógové praxi tyto můžeme kultivovat a proměnit v pozitivní kvality našeho života. Játra jsou totiž spojována samozřejmě i s pozitivními emocemi pitty jako je odvaha, důvěra, spokojenost, nadšení, spolupráce, přijetí a odevzdání se.

Dechovými  technikami a asánovou praxí podpoříme energii jater a žlučníku a vše pak krásně uhladíme v prodloužené relaxaci zaměřené na zmiňované kvality života.

Sdílet událost

bottom of page