Jarní jógové soustředění Ořechový dvůr
Lenka Lustigová a Helenka Ambrožová pátek 15. 5. – neděle 17. 5. 2026 Ořechový dvůr u Písku


Čas a místo
15. 5. 2026 14:00 – 17. 5. 2026 13:00
Ořechový dvůr, Velké Nepodřice 33, 397 01 Velké Nepodříce-Písek 1, Česko
O události
Milí přátelé,
opět vás zveme na víkend nabitý ásanovou i vnitřní praxí tentokrát do překrásné usedlosti Ořechový dvůr nedaleko Písku ve Velkých Nepodřicích obklopených malebnou jihočeskou krajinou. To vše jen 1:20 hod autem z Prahy.
Užijeme si společně komplexní jógovou praxi, která zahrnuje nejenom cvičení ásan - jógových pozic, ale i dechová cvičení, relaxaci, koncentraci i meditaci, přírodu a hlavně čas sama pro sebe. Celý objekt je k dispozici jen pro nás včetně koupacího jezírka a krásné sauny.
Prožijeme si, jaký vliv na nás má laskavá a soustředěná sebepéče. Obrátíme pozornost k sobě samým a nahlédneme dovnitř. I svět vně bude najednou vypadat jinak. Pokojněji. Jasněji. Přijatelněji. Harmoničtěji. Lenka & Helenka
PRO KOHO
Pro ty, kdo aktivně i méně aktivně provozují jógu a rádi by se ve cvičení ásan posunuli, využili většího časového prostoru pro individuální konzultace, trvalou asistenci lektorek a otevřeli se i vnitřním jógovým praxím. Pro ženy i muže.
Rezervujte ZDE
ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM
Pátek 15. 5.
Od 14:00 příjezd, ubytování, malé občerstvení
18:00 meditace, jemná jóga vědomého pohybu a dechu, relaxace
19:30 večeře
Sauna, korálkování, povídání ...
Sobota 16. 5.
07:45 ranní meditace a vitální vinyasa, rozproudění energie, lymfatického a endokrinního systému a metabolismu
09:15 snídaně
11:00 ásany z hlediska přirozeného pohybu aneb od miminka až do stoje aneb vše už dávno umíme :-)
13:30 lehký oběd, odpočinek, spánek, procházky, sauna ...
18:00 jemné večerní flow s Pozdravem Měsíci, zklidňující dechové techniky, jinové pozice, jóga nidra
19:30 večeře
Sauna, korálkování, povídání...
Neděle 17. 5.
07:45 ranní vinyasa s pozorností na nastavení středu těla
09:15 snídaně
11:00 co je to stres a jak s ním pracovat, terapeutické techniky vč. koncentračních a meditačních technik.
13:00 lehké občerstvení a zakončení pobytu
CENA 7.250 Kč vč. DPH ZAHRNUJE:
2 x ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Doporučujeme vyrazit na víkend ve dvojicích nebo trojicích. Jednotlivce však samozřejmě rádi propojíme. Na pokoji nelze vzhledem k malému počtu pokojů ubytovat pouze jednu osobu.
Bohatá snídaně a večeře + lehký oběd formou lahodného, zdravého a pestrého vegetariánského jídla, káva, čaje. Zážitková gastronomie. Začínáme svačinkou při příjezdu a večeří po první páteční lekci. Končíme nedělním lehkým občerstvením v době oběda.
Pestrý jógový program dvou lektorek a jejich stálá asistence. Možnost individuálních konzultací. Využití aromaterapie.
Saunování
Korálkování (za drobný příplatek).
DOPRAVA
Vlastní. Není součástí ceny. Vzájemně se propojíme a rozdělíme do aut, budete-li mít zájem.
PŘIHLÁŠKA, PLATBA, STORNO
Počet míst je omezen. Minimální počet účastníků je 12. Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě zálohy 3.000 Kč na účet 1004173042/3030. Prosím identifikujte se v poznámce: "své jméno a příjmení - Ořechový dvůr 05/2026".
Uzávěrka přihlášek a úhrada zálohy do 31.1.2026. Doplatek prosím do 31.3.2026.
Storno pobytu 35 dní a více před začátkem akce - vracíme 100% zaplacené částky.
Storno pobytu 34 -20 dní před začátkem akce je ve výši 50 % ceny.
Storno pobytu 19 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.
Rezervaci lze převést na jinou osobu.
Veškeré dotazy ráda zodpovím na tel. 603 860 850, Lenka Lustigová
Rezervujte ZDE

