top of page

PO - Jógové jednohubky aneb jak do pozic

Irena Doleželová malá skupina 7 osob Pondělí 19:30 - 20:30 8. 1. - 25. 3. 2024

PO - Jógové jednohubky aneb jak do pozic
PO - Jógové jednohubky aneb jak do pozic

Čas a místo

08. 1. 2024 19:30 – 05. 2. 2024 20:30

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

5 lekcí / 1 náhrada

Cena: 1.125 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Krátký kurz zaměřený na vše, na co v běžných lekcích není čas. Projdeme vybrané jógové pozice a zaměříme se na to, jak se do nich správně dostat s přihlédnutím k anatomii a fyziologii vlastního těla, abyste si pohyb skutečně užili. Naučíte se sami rozeznat, kdy setrvání v pozici je pro vás ještě zdravé a příjemné (byť možná náročné) a kdy už pozice tělu neprospívá. Poznáte, jak a kdy využívat jógové pomůcky, abyste přispěli k prohloubení vaší jógové praxe. Až zjistíte, že vybudovat si sílu, flexibilitu a rovnováhu můžete i v základním nastavení v každé z pozic, už vám dobrou náladu nic nevezme.

​Pravidelnost a stabilní malá skupina  cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page