top of page

Záda bez bolesti - seminář Feldenkrais i online

Markéta Čechová Neděle 24.9.2023 13:00 - 16:00

Záda bez bolesti - seminář Feldenkrais i online
Záda bez bolesti - seminář Feldenkrais i online

Čas a místo

24. 9. 2023 13:00 – 16:00

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 850 Kč

Rezervace na akci v sále: ZDE

Rezervace na akci online: ZDE

(záznam k dispozici na 7 dní)

ULEVTE SI OD BOLESTI a získejte (znovu) radost z pohybu:

Jste po úrazu či nemoci, občas Vás něco bolí nebo z neustálého stresu Vám docházejí síly? Chtěli byste se cítit lépe, ale nevíte, jak na to? Běhání po tělocvičně není Váš šálek kávy, ale pohyb máte rádi?

Přijďte se zastavit a naučit se vnímat, jak se hýbat přirozeně, bez bolesti a námahy. Feldenkraisova metoda je pro každého, bez ohledu na věk a momentální stav, kdo má chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví.

Program:

  • Úvod k metodě / Téma: Jak předcházet chronické bolesti zad.
  • 2 lekce Feldenkraisovy metody
  • Čas na otázky

S sebou: teplé, pohodlné oblečení, ručník pod hlavu (deky a podložky jsou na místě)

Lekce obsahuje vždy sérii jednoduchých pohybů, které se vykonávají pomalu a soustředěně, nejčastěji na zádech, břiše či boku. Cílem je zvýšit potenciál vlastního těla, snížit námahu, úsilí a umět se bezbolestně pohybovat v každodenním životě.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě. FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění.

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací   50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

Sdílet událost

bottom of page