top of page

ÚT - Feldenkraisova metoda

Markéta Richterová Úterý 19:15 - 20:15 12. 9. - 5. 12. 2023

ÚT - Feldenkraisova metoda
ÚT - Feldenkraisova metoda

Čas a místo

12. 9. 2023 19:15 – 05. 12. 2023 20:15

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Lekce není 10.10. 

12 lekcí / 2 náhrady

Cena: 2.700 Kč

Jednorázové rezervace 250 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Kurz  je vhodný pro všechny úrovně i bez předchozí zkušenosti s FM či jógou.

Přístup Moshého Feldenkraise vytváří prostor naučit se skrze pohyb vnímat své tělo a hýbat se přirozeně, bez zbytečné námahy a bolesti. Díky většímu sebeuvědomění se stáváme svobodnějšími v každé situaci a získáváme tím větší radost z pohybu a důvěru v sebe a své tělo.

Lekce obsahuje vždy sérii jednoduchých pohybů, které se vykonávají pomalu a soustředěně, nejčastěji na zádech, břiše či boku. Jedná se o velmi jemnou a laskavou metodu určenou lidem každého věku, všech schopností a dovedností, kteří mají chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví. Velkým benefitem cvičení je zmírnění nebo odstranění bolestí zad.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě. FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page