top of page

ČT - Vědomý střed těla

Veronika Mazancová malá skupina 7 osob Čtvrtek 7:30 - 8:30 2. 5. - 27. 6. 2024

ČT - Vědomý střed těla
ČT - Vědomý střed těla

Čas a místo

02. 5. 2024 7:30 – 27. 6. 2024 8:30

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

9 lekcí / 2 náhrady

​Kurz ve studiu:  2.025 Kč

Jogové ranní probuzení do nového dne, zaměřeno na vědomý střed.

Přihlášky kurz: ZDE

Přijďte začít tyhle krásné dlouhé letní dny ranní jógou. A dopřát svému tělu, sami sobě, takové probuzení, které Vás ponese celým dnem!

Záměrem kurzu je vést Vás k uvědomění si propojenosti celého vašeho těla s Vaším středem a Vašeho středu s Vámi. K uvědomění si celistvosti našeho těla. Budeme ji podporovat tak, aby tělo dobře fungovalo a nám se dobře bylo a žilo. A také si budeme se svým středem, jeho živostí a schopností být nám oporou, hrát. Budeme zkoušet, jak se do něj opřít a zjišťovat, kde vlastně je. Budeme experimentovat.

Praxe bude laskavá tak, jak vy jste laskaví sami k sobě. Těším se. A vy?

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. Náhradu můžete využít i na online lekci tohoto kurzu. Rozdíl v ceně se nevrací. V online verzi kurzu žádné náhrady nevznikají V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page