top of page

ČT - Vědomý střed těla

Veronika Mazancová malá skupina 7 osob Čtvrtek 19:45 - 20:45 1.2. - 25. 4. 2024

ČT - Vědomý střed těla
ČT - Vědomý střed těla

Čas a místo

01. 2. 2024 19:45 – 25. 4. 2024 20:45

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Lekce se nekoná 28.3.

12 lekcí / 2 náhrady

​Kurz ve studiu:  2.700 Kč

Přihlášky kurz: ZDE

Záměrem kurzu je vést vás k uvědomění si propojenosti celého vašeho těla a jeho středu. K uvědomění si celistvosti našeho těla. Budeme ji podporovat tak, aby tělo dobře fungovalo a nám se dobře bylo a žilo. A také si budeme se svým středem, jeho živostí a schopností být nám oporou, hrát. Budeme zkoušet, jak se do něj opřít a zjišťovat, kde vlastně je. Budeme experimentovat.

Praxe bude jemná, k čemuž vybízí i večerní hodina, ale i pevná a silná. Budeme se setkávat se stabilizačními a balančními pozicemi s hravostí tak, jak to právě vy potřebujete.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. Náhradu můžete využít i na online lekci tohoto kurzu. Rozdíl v ceně se nevrací. V online verzi kurzu žádné náhrady nevznikají V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Sdílet událost

bottom of page