top of page

Bhakti flow - ásanová praxe s kírtanem - zpěvy manter

Lucie Huříková Sobota 2. 3. 10:15 - 12:45

Bhakti flow - ásanová praxe s kírtanem - zpěvy manter
Bhakti flow - ásanová praxe s kírtanem - zpěvy manter

Čas a místo

02. 3. 2024 10:15 – 12:45

Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 690 Kč

Rezervace: ZDE

Ráda bych všechny pozvala na seminář, ve kterém budeme pracovat s dechem, tělem, myslí, pozorností, zvukem i mantrami, kterými na závěr vyladíme vše z toho, co se nepodařilo zharmonizovat ve spolupráci s ásanovou praxí. Často je naším zásadním směřováním fyzické tělo, ale jóga v konceptu Jógasúter od Pataňdžaliho hovoří o několika našich vrstvách, které se vzájemně prolínají, prostupují a ovlivňují. Tím, že poskytneme výživu každé jedné z našich částí, se stáváme spokojenějšími, radostnějšími a pevnými na naší cestě životem. A o to tentokrát půjde - nasměrovat pozornost do těla, mysli i duše. Nechat vše otevřeně na sebe působit a do sebe zapadnout.

Jak tohle může vypadat v praxi?

Čeká nás vinyasová sekvence plná prohřívacích, hravých a možná pro někoho i silovějších pozic (jang), jež aktivují, zpevňují a protahují naše těla, a vedle toho ochlazující meditativní dlouhotrvající ásany (jin), které do hloubky uvolňují svaly, tkáně, fascie a klouby. To vše propojíme s dlouhou relaxací a koncentrací.

Těšit se můžete i na oblíbený kírtan, u kterého uslyšíte indické nástroje (harmonium, mridangu - indický buben a kartály). Kírtan je dynamickou meditací, která za pomoci manter doladí vše, o co se dech a ásany už nestihly postarat.

Těším se na vás.

Lucie

Lucie Huříková se věnuje muzikoterapii a nejen bhakti józe v linii pravých duchovních učitelů pocházejících od Brahmy. Více informací o Lucce.

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

Sdílet událost

bottom of page