top of page
YOGA-12_edited.jpg

Jóga pro začátečníky

Obtížnost: Síla 1, Dynamika 2 

Pro všechny, kdo s jógou začínají (možná již po několikáté :-)), bez ohledu na věk. Procvičením základních zásad a dovedností se posunou na jógové cestě i mírně pokročilé. Na těchto lekcích zlepšíte svou sílu a mobilitu, ale  i stabilitu a spokojenost z vědomého a pestrého pohybu. 

Co je Jóga pro začátečníky

  • Probíhá formou kratších kurzůJednotná skupina studentů umožní pozvolný postup a individuálnější přístup k nalezení vhodného provedení pozic pro každého z vás. Cílem kurzu je bezpečnější a jistější zapojení do veřejných lekcí i zvládnutí základních jógových pozic a principů i  pro vlastní domácí praxi. 

  • Jde o jemnou a pomalejší lekci se zaměřením na provedení jógových pozic a jejich vzájemné přechody i napojování do krátkých sekvencí, které pak budete moci samostatně praktikovat. Rozvíjíme i uvědomění dechu a rozšířeních dechových návyků. Zaměřujeme se na koncentraci a zklidnění i celkové relaxaci těla a mysli. ​

  • Používáme různé pomůcky.  

  • Výuka probíhá za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu. 

Co s sebou na první lekci: 

Pohodlné oblečení na cvičení, cvičí se bez bota nejlépe i bez ponožek. Jógamatku i další pomůcky si můžete zapůjčit u nás. Přijďte alespoň 10 min před zahájením lekce. 

Kdy probíhá

Viz Rozvrh

 

​Kde probíhá? 

Alohajóga - Jugoslávských partyzánů 26 (vchod za rohem z Nám. Interbrigády),

Praha 6 - Dejvice

bottom of page