OBLICEJ ARHA.jpg

Iveta Romanovská

  • dlouhodobé studium u mistrů v indické Daramshale (yogi Shivadas, Shivam)

  • těhotenská jóga a jóga po porodu (P.  Bzirská, N. Perglová)

  • Fitness & Aerobics Instructor (FISAF)

  • Reiki - mistrovský stupeň

  • masér sportovních a relaxačních masáží, dále i lymfatické manuální, tibetské, ajurvédské, holistické tantrické masáže

  • terapeut EFT a terapie pomocí tibetských mís 

  • Dornova metoda plus+, Breussova masáž a baňkování

Od svých 5 let jsme se věnovala tanci, který byl  středobodem mého vesmíru.… Nemoc však přehodila výhybku mých životních kolejí a můj zájem se zákonitě začal prohlubovat o tělo jako celek až k duši, energiím a věcem mezi nebem a zemí. Jako velmi mladičká jsme se dala na cestu makrobiotiky a začala praktikovat reiki, tantru a konečně i jógu. Po pár letech orientování a zotavení se, jsem začala cestovat a poznávat své možnosti. Pracovala jsem s handikepovanými lidmi v USA a absolvovala několik kurzů např. v indické Himaláji. Mé vzdělávání tím však nekončilo, stále je co objevovat a tak vedle pořádání kurzů je sama často navštěvuji jako celoživotní student. 
Miluji projížďky na motorce, trekování v horách, pobyt v lese, tanec, hudbu a lidskou tvořivost. Mezi moje vášně patří i plavání a otužování se v přírodních vodách (zvlášť když mrzne). A někdy si prostě jen užívám příjemných večerů u čaje nebo vína ve společnosti mých přátel, či jen sama s knihou. 
Tato pestrost se odráží i v mých hodinách jógy, kde se stále snažím vymýšlet nové kombinace a postupy. Ať už přijdete na dynamickou lekci, či úplně klidnou jemnou jógu, vždy dávám pozor na správné provedení pozic u všech na lekci. Snažím se mít maximálně individuální přístup tak, aby jóga každému pomáhala ke zlepšení fyzického i duševního zdraví a přinášela radost a uspokojení tak, jako to denně dělá mně.
“Nesnaž se přijít na to, kdo jsi, ale buď tím, kým chceš být...”, tím se snažím řídit každý den :)