top of page

Kurz Jóga pro zdravá záda - HRUDNÍK, RAMENA, KRK 

aneb Pohybová a jógová terapie

Markéta Tůmová

semi-privátní kurz pro 5 osob

Čtvrtek   18:30 - 19:45

16.2. -  16.3.2023

Cena: 1700 Kč / 5 lekcí / 1 náhrada

Přihlášky: ZDE

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. Rozdíl v ceně náhrad za lekci se nevrací. V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

1-2.png

Jak pečovat o svá záda, nejen skrze pohyb a  posílení, ale i díky dechu a napojení. V tomto minikurzu budeme citlivě objevovat souvislosti a napojení našich horních zad s mobilitou hrudníku, krku, ramen, lopatek a paží. Budeme objevovat propojenost našeho těla i spojitost mezi tělesným a niterným. Sílu dechu, pozornosti a vědomého záměru, schopnost naslouchat si a sám sobě pomáhat, ta aby nám jóga na podložce sloužila v každodenním životě. 

 

Pro účastníky celého kurzu budou k dispozici podklady pro domácí cvičení. 

Jemné pomalé lekce vhodné i pro začátečníky.

Pravidelnost a stabilní malá skupina max. 5 cvičících navozuje prostředí pro individuálnější přístup, nastavení přímo pro Vaše potřeby a větší efektivitu. 

bottom of page