top of page

Jak nastartovat nefunkční trávení 

Tereza Lindauerová

27.5.2022

Pátek 17:30 - 20:00

Cena: 650 Kč

Rezervace: ZDE

Seminář bude probíhat pouze naživo ve studiu. Platba pouze předem. Storno podmínky níže.

Patříte mezi věčné dietáře, kteří si častou změnou stravování „zablokovali“ trávení? Nebo jste po nemoci a trávení vám nefunguje tak, jako dříve? Anebo si odjakživa nevíte rady s tím, co jíst a jak s metabolismem „pracovat“ v každodenní rutině? Pokud jste se rozhodli krátkodobé půsty a diety vyměnit za dlouhodobý ájurvédský program vedoucí ke zdravému metabolismu, pak vás zveme na květnový večerní seminář

                               Tereza & Aloha jóga

279087116_4823088911151581_6552856485651774055_n.jpeg

Během pátečního podvečera se pokusíme přijít na to, „kde je zakopán pes, právě u vás“ – proč vaše tělo nespaluje, tak jak by mělo a jaké je potřeba udělat změny, aby vše fungovalo lépe.

 

NA CO SE ZAMĚŘÍME:

  • Jak pracovat s chronickým nadýmáním

  • Co dělat, aby se tělo pravidelně a bezbolestně vyprázdnilo

  • Jaký je původ chronického průjmu a jak to zařídit, aby se trávení „zklidnilo“

  • Co dělat, když je vám špatně po čemkoli, co sníte

  • Jak stravou a denními návyky povzbudit pomalé trávení 

  • Dozvíte se, jaké byliny a koření si vzít na pomoc

  • Pomoci může i ájurvédská aromaterapie…

  • Podíváme se i na práci se stresem, úzkostí či strachem v rámci vaší denní „sebeterapie“ – protože právě psychika často stojí za trávicími problémy

  • Probereme i další „trávicí témata“ a čas bude i na vaše otázky.


Připraveno pro vás bude  také malé ájurvédské občerstvení.

Mgr. Tereza Lindauerová / Zdraví v harmonii se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Vystudovala katedru Dálný Východ na FF UK, ale odsud zběhla “k Indii”, indický medicínský systém - ájurvédu - studuje už 15 let. Začala prozaicky - stravou, kvůli vlastním zdravotním problémům a přes ni se dostala dál, k tělovým terapiím i bylinám. Tělové terapie a masáže studovala převážně na Srí Lance. Mezi učitele, kteří ji v její cestě za ájurvédou nejvíce ovlivnili, patří MUDr. Martina Zisková a Dr. Pankaj Patil. Praxi provozuje ve svém studiu Zdraví v harmonii. 

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

bottom of page