top of page
Moje tělo je moje
Daniela Pařízková
SO 15.5. 10:00 - 11:30
 
Cena: 300 Kč
Výtěžek z workshopu je věnován projektu Moje tělo je moje.
Workshop proběhne online a link se záznamem bude aktivní 7 dní.
Rezervace ZDE

Společný workshop jemné jógy zaměříme na vnímání vlastního těla s hlavním cílem - cítit se ve svém těle lépe, a to během jógové praxe i po jejím skončení. Budeme kombinovat principy jógové terapie, jin jógy, trauma-sensitivní jógy, dechových technik či ájurvédský přístup k tělu a nervovému systému. Zapojíme i krátké meditace pro vnímání svého těla jako naší kotvy.

IMG-5618_edited_edited_edited.jpg

Workshop je vhodný pro každého, i pro začátečníky.  Bude se vysílat přes Zoom, účastníci si sami rozhodnou, zda budou mít zapnutou kameru. Prostor bude i pro případné dotazy.

Workshop se koná na podporu projektu Moje tělo je moje, jehož cílem je šířit informace, že každé tělo si zaslouží respekt bez ohledu na to, jak vypadá. Chceme podpořit zejména vzdělávací a komunikační aktivity,  na které bude veškerý výtěžek věnován. Vřele doporučujeme si poslechnout podcast Sádlo Ridiny Ahmedové - reakce veřejnosti na jeho odvysílání celý projekt nastartoval, silné a autentické příběhy lidí okolo nás si můžete přečíst také zde. Zejména rodiče ocení informace z diskuse na téma Jak komunikovat o těle s dětmi. Projektu i lidem, kteří si sami prošli nebo procházejí obtížnými situacemi ve vztahu ke svému tělu, všichni z Aloha jogy držíme palce a chceme předat svou zkušenost, jak nám samotným vše, co jóga nabízí, v dílčích situacích i v životě celkově pomáhá. 

bottom of page