top of page

Ta-jemná jóga aneb úvod do vědomého dechu a meditace

Martin Wagenknecht

Den 1: Pátek 9. 10. 18:15 – 20:45

Přirozený a vědomý dech

Cena: 570 Kč

Rezervace: ZDE

Před seminářem Martin ještě povede lekci Slow vinyasy (17.00 - 18.00). Rezervace ZDE

Síla přirozeného dechu.png

Při pohledu zvenku se může zdát, že pokrok v józe je měřitelný tím, do jak složitých pozic jsme schopni se "naskládat". Tento pohled na věc je jednak povrchní a jednak nereflektuje to, o čem by jóga měla být - a sice o kultivaci vědomí.

O zkruty, předklony, záklony, nohy za hlavou jde až ve druhé řadě. To hlavní je, zda se nám naší praxí daří být více
v kontaktu sám se sebou a zda směřujeme k dlouhodobému klidu a harmonii. Ve dvou setkáních si ukážeme, jak by mohla vypadat celistvá jógová praxe směřující kýženým směrem. Vedle ásan, pojatých velmi jemně se zaměřením na zvědomování svého těla, se zaměříme na náš dech, relaxaci a jednoduché meditační techniky.

Den 1 - pátek: Přirozený a vědomý dech

Seminář zaměřený na uvědomění a kultivaci dechu. Půjde o to pomocí jednoduchých technik otevřít své tělo dechu a nechat jej volně proudit.

Seminář je otevřen všem bez rozdílu pokročilosti v józe. Předpokládá se pouze ochota se na chvilku zastavit a vnímat, co se děje uvnitř. A ani o legraci nebude nouze.

  

Seminář povede Martin Wagenknecht.

V případě storna Vaší účasti na semináři bude částka převedena do Kreditu, který můžete neomezeně dlouho použít na jakékoli online platby ve studiu (lekce, permice, kurzy, semináře). Pokud chcete částku vrátit, pošlete mailem svoje č. úč.

bottom of page