top of page

Jin jóga 

Daniela Pařízková

PÁ 17.12. 18:15 - 19:30

Podzimní/zimní prodloužené speciály jin jógy spojené s akupresurními a meditačními technikami i aromaterapií se budou konat vždy v pátek 1 x za měsíc. 

Rezervace 17.12. ve studiu: ZDE

Online lekce 17.12. link na 7 dní: ZDE

WhatsApp Image 2020-08-09 at 18.03.37.jp

Cílem večerního cvičení bude vyvážit naše aktivní fungování během dne a zklidnit nervový systém. Protáhneme a uvolníme tělo a mysl, navodíme lepší pocit ve vlastním těle a zklidníme celý organismus pro lepší spánek.

Jin jógová praxe probíhá v pomalém tempu s delšími výdržemi v jednotlivých pozicích (2–5 minut). Setrvání v ásanách napomáhá intenzivnějšímu působení na pojivové tkáně, flexibilitě kloubů a páteře a vede k hlubšímu uvolnění našeho organismu. Delší výdrže zároveň umožňují lepší uvědomění našeho těla, napojení na vlastní dech či navození kratších meditačních stavů.

 

Sestavy budou inspirované pojetím toku energie (čchi) tělesnými dráhami - meridiány - z tradiční čínské medicíny či prací s myofasciálními liniemi z fasciální jógy. Zapojíme i dechová, meditační a relaxační cvičení, působení na akupresurní body či vonné oleje vhodné pro podzimní období. 

Zde si můžete vyzkoušet nahrávku lekce jin jógy pro bolestivá bedra i u sebe doma.

bottom of page