top of page

Rovnováha - 2 lekce Feldenkraise i online

Veronika Švecová Čtvrtek 21.9.2023 19:30 - 21:00

Rovnováha - 2 lekce Feldenkraise i online
Rovnováha - 2 lekce Feldenkraise i online

Čas a místo

21. 9. 2023 19:30 – 21:00

studio Aloha jóga, Jugoslávských partyzánů 26, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

O události

Cena: 430 Kč, z kreditu a online 390 Kč

Rezervace na akci v sále: ZDE

Rezervace na akci online: ZDE

(Všichni v sále i online mají záznam k dispozici na 30 dní.)

Z hlediska pohybu těla (a obdobně i pohybu našich myšlenek a emocí) je rovnováha stavem neustálého dynamického vyvažování, kolísání a přelévání váhy. Schopnost vychylovat se z perfektního stavu rovnováhy a navracet se do něj - ta je zásadní pro náš každodenní život. Podpořit rovnováhu se nám hodí, ať je nám několik měsíců nebo několik desítek let. V těchto dvou speciálních lekcích Feldenkraisovy metody budeme hledat způsoby, jak zlepšit naši schopnost vyvažování.

Přijďte se zastavit a naučit se vnímat, jak se hýbat přirozeně, bez bolesti a námahy. Feldenkraisova metoda je pro každého, bez ohledu na věk a momentální stav, kdo má chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví.

S sebou: teplé, pohodlné oblečení, ručník pod hlavu (deky a podložky jsou na místě)

Lekce obsahuje vždy sérii jednoduchých pohybů, které se vykonávají pomalu a soustředěně, nejčastěji na zádech, břiše či boku. Cílem je zvýšit potenciál vlastního těla, snížit námahu, úsilí a umět se bezbolestně pohybovat v každodenním životě.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě. FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění.

Sdílet událost

bottom of page