top of page

Jóga pro otevření a uvolnění kyčlí  - workshop 

Hudson Leick

Certifikovaná lektorka jógy z USA

Host Aloha jógy

Neděle 12.3.2023 11:00 - 13:00

probíhá v angličtině s tlumočením do češtiny

Cena: 800 Kč

PřihláškaZDE

Workshop představí pozice pracující s kyčlemi, které zlepšují krevní oběh, flexibilitu a rozsah pohybu v nohách i zádech. Jsou prospěšné pro zlepšení držení těla i posílení rovnováhy zejména pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání a pociťují častou ztuhlost.

 

Práce na kyčlích je ale především o uvolnění a zmírnění veškerého napětí. Právě v kyčlích totiž ukládáme všechna traumata, stres a úzkosti. Často jsou to pocity, které neumíme zpracovat. Lekce je příležitostí ponořit se do hlubin sama sebe a najít vnitřní sílu, hluboký klid i zasloužené uvolnění.

DSC_5001.jpg

Hudson Leick (USA) se józe věnuje více než dvacet let a vyučuje ji po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu.

 

„Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy. Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat… Jóga mě naučila mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy.“

https://www.hudsonleick.com

bottom of page