top of page

Orgánová jógová sestava

Seminář

Iveta Romanovská

Pátek 7. 10. 2022 18:15 - 20:45 

Cena: 630 Kč

Rezervace: ZDE

Sestava i pro úplné jógové začátečníky, která přispívá k harmonizaci a protažení energetických drah v těle (meridiánů). Důmyslnými cviky zajistí správnou funkci všech orgánů v těle a tím přirozenou tělesnou a duševní rovnováhu. Při jednotlivých cvicích dochází k odblokování těchto drah, a tím i k harmonizaci činností jednotlivých orgánů. 

Podle starých čínských mudrců proběhne životní energie jednou za 24 hodin všemi meridiány. Každý orgán má přitom maximální aktivitu a energii v jiné denní době. Proto je dobré cvičení přizpůsobit rytmu každého orgánu zvlášť.

orgánovka.jpg

Cvičení je možno uzpůsobit všem věkovým skupinám, takže začít není nikdy pozdě:-).

Na semináři se dozvíte i mnohé z teorie přístupu tradiční čínské medicíny a důkladně se celou sestavu naučítě, abyste ji mohli praktikovat i doma.

K seminář obdržíte zdarma materiály i zkrácenou video formu cvičení, která Vám poslouží pro každodenní praxi, než se cviky zaryjí do paměti těla.

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací  50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

bottom of page