Online Onko jóga

Jitka Janešová

Úterý 10:30 - 11:30 od 7. 4. 

Rádi bychom lidem s onkologickým onemocněním pomohli překlenout současné nelehké dny s omezenou možností pohybu. Pokračujeme v lekcích ONKO JÓGY se zkušenou lektorkou Jitkou Janešovou - online formou.

ONKO JÓGA je propojením jemných jógových pohybů, dechových cvičení, relaxací a vizualizací. Cvičení není náročné, lektorka jej přizpůsobuje potřebám klientů. Přijdete na jiné myšlenky, dodáte tělu novou energii, uvolníte se fyzicky i psychicky.

Online jóga představuje živě vedené lekce s malým počtem účastníků, v nichž se s lektorkou slyšíte a vidíte přes počítač s kamerou. Praktikujeme společně a naživo z našich domovů, nejde o nahrávky. Pokud nechcete být viděni, můžete kameru vypnout.

Přejeme pevné zdraví, sílu a vnitřní klid.

Těšíme se na viděnou – na dálku, ale spolu!

Potřebujete:

podložku (+ deku, polštářek, bločky, které můžete nahradit jakoukoli krabicí bot či na svačiny)

  • spolehlivé připojení na Internet

  • počítač/telefon s mikrofonem a kamerou, který ve vzdálenosti cca 2 - 3 m namíříte na sebe. Je třeba, aby lektorky klienty částečně viděly a přizpůsobily tempo, náročnost a opakování. Klienti mohou během lekce svou kameru vypnout. Nechceme  "předcvičovat naslepo". Chceme být s Vámi v kontaktu, jak nám aktuální situace a technické možnosti dovolují.

  • aplikaci ZOOM - buď si sami předem stáhnete https://zoom.us , nebo její první stahování (cca 2 min) začne po Vašem kliknutí na link, který obdržíte cca 30 min před lekcí na email. Do lekce je pak nutné vstoupit 5 - 10 min před jejím začátkem.

 

Přihlásíte se:

Uhradíte platbu online:

  • přednastaveny jsou online platby ve výši 10 Kč nebo 100 Kč  (v online platbách nelze technicky nastavit lekce úplně zdarma. V nouzovém stavu lekce financuje Aloha jóga).

  • lekce lze stornovat max. 30 min před lekcí. Obdržíte Náhradu, kterou lze uplatnit na jakoukoli LIVE (online) lekci.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, prosím napište nám na joga@alohajoga.cz.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga