top of page

Online lekce

Jóga pro holky 11 - 15 let

Irena Zemanová

Středa 14:30 - 15:30

 

od  8. 4. 2020  

Rezervace a úhrada - přímo v rezervačním sytému online ZDE

Tyto lekce lze platit pouze NÁHRADAMI, které se k vašim účtům průběžně přičítají za neuskutečněné lekce v době nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR 12. 3. 2020. 

NÁHRADY lze využít i na všechny stávající online LIVE lekce (mohou využít rodiče, resp. kdokoli). Více o online lekcích ZDE

Jde o živě vedené lekce s malým počtem dívek z kurzů, v nichž se se svojí lektorkou Irenkou Zemanovou slyšíte a vidíte přes počítač s kamerou. 

Kurz_jóga_pro_holky_2019.jpg

Potřebujete:

podložku (+ deku, polštářek, bločky, které můžete nahradit jakoukoli krabicí bot či na svačiny)

  • spolehlivé připojení na Internet

  • počítač/telefon s mikrofonem a kamerou, který ve vzdálenosti cca 2 - 3 m namíříte na sebe. Je třeba, aby lektorky klienty částečně viděly a přizpůsobily tempo, náročnost a opakování. Klienti mohou během lekce svou kameru vypnout. Nechceme  "předcvičovat naslepo". Chceme být s Vámi v kontaktu, jak nám aktuální situace a technické možnosti dovolují.

  • aplikaci ZOOM - buď si sami předem stáhnete https://zoom.us , nebo její první stahování (cca 2 min) začne po Vašem kliknutí na link, který obdržíte cca 30 min před lekcí na email. Do lekce je pak nutné vstoupit 5 - 10 min před jejím začátkem.

 

Přihlásíte se:

Uhradíte platbu online:

  • přednastaveny jsou online platby Náhradou.

  • lekce lze stornovat max. 30 min před lekcí. Obdržíte opět Náhradu, kterou lze uplatnit na jakoukoli LIVE (online) lekci.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, prosím napište nám na joga@alohajoga.cz.

bottom of page