Online Jóga pro seniory 

 

Středa 10:15 - 11:15 

Daniela Pařízková & Jitka Janešová

I na seniorky a seniory se těšíme v našem on-line studiu Aloha jóga. Předchozí zkušenost s jógou není nutná, cvičit budeme s respektem k možným omezením a s jednoduchým cílem - cítit se lépe. 

Pokud s přihlašováním nastane jakýkoli problém nebo budete chtít poradit, zavolejte na 608 536 077 - rádi Vám pomůžeme vše nastavit po telefonu! Může se to zdát komplikované, ale jde pouze o "poprvé" - zatím jsme se všemi seniory nastavení společně zvládli a lekci si užili:)

Jak na to?
Přihlašte se na lekci přímo v Rozvrhu
https://www.alohajoga.cz/rezervace. 

Pokud u nás ještě nemáte účet, je potřeba si ho založit. K platbě za lekci můžete využít náhrady za kurz nebo uhradit zvolenou částku - 10 nebo 100 Kč.

Přijde Vám potvrzující email k přihlášení do lekce. Půl hodiny před lekcí Vám do emailu přijde odkaz, na který kliknete. 

Do lekce doporučujeme vstoupit 5 - 10 min před jejím začátkem.

Lekce probíhají přes https://zoom.us.
Aplikaci si buď stáhněte sami předem, nebo její první stahování (trvá asi 2 min) začne po vašem kliknutí na odkaz, na který najdete v emailu před lekcí.

 

  • Najděte si v bytě místo, kam se pohodlně vejde jógamatka/deka, a kde vás ideálně nikdo nebude rušit. Připravte si i židli, deku a/nebo polštářek, dále 1-2 tlustší knihy/krabice podobné jógovému bločku.

  • Zkontrolujte dostatečné nabití počítače/mobilu, doporučujeme restartovat před přenosem. Vypněte ostatní programy a aplikace, zejména ty komunikační.

  • Pokud se nebudete připojovat přes mobil, vypněte na něm zvuk.

  • Nastavte si počítač či jiný přístroj s kamerou cca 2 metry od sebe, někam na vyšší židli, namířené na jógamatku. Prosíme, používejte svou kameru, aby lektorky mohly ladit tempo, rychlost a opakování podle vás. Pokud vám kamera bude během lekce nepříjemná, můžete ji kdykoli vypnout.

  • Lekce bude vedená tak, abyste mohli převážně následovat pouze slovní pokyny. Doporučujeme, abyste na obrazovku pohodlně v případě potřeby viděli.

  • Na začátku zapněte svůj mikrofon. Po přivítání a úvodní kontrole jej pak vypneme (abychom se vzájemně nerušili).

Pro domácí cvičení doporučujeme videa 

https://www.jogavirtual.cz/videa/seniorem-s-radosti/
 

či s Evou Krejčíříkovou https://www.youtube.com/channel/UCEgvA1qa9QLvWrmzqovL4QQ

Pokud potřebujete s čímkoli v aktuální situaci pomoci - Nadace Seniorem s radostí nabízí celou řadu služeb. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga