Jóga pro funkční pánevní dno 2

Daniela Pařízková

Pondělí   16:55 - 17:55

8.11. - 29. 11. 2021

Cena 840 Kč / 4 lekce 

Jednu lekci lze nahradit v otevřených lekcích

 

Přihlášky: ZDE

Přihlášky na živý stream lekce (nebude posílán záznam - více níže) nebo jednotlivé lekce ve studiu pouze mailem na joga@alohajoga.cz

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD viz níže!!

DSC00604 (1).jpg

Svaly v pánevním dnu jsou součástí našeho hlubokého stabilizačního systému a  pomáhají nám k uspokojivému a udržitelnému postavení těla. A naopak, naše „zhroucené“ držení těla, zejména dlouhé sezení, i slabší odolnost proti stresu, je pak ochabuje či přetěžuje.

Pružnost a pevnost všech tří vrstev pánevních svalů, synergie dechu a pohybu v bránici a pánevním dnu a také volná pulzace mezi svalovým zapojení a uvolněním budou naší cestou k lepšímu navnímání i fungování celé oblasti pánve a našeho středu obecně. 

 

Ukážeme si různorodé pohybové, dechové či relaxační cviky z jógy či jiných přístupů. Pro pánevní dno je však klíčová sice jemná, ale pravidelná pozornost. Proto bude nejlepší si z každé lekce vybrat jen 1 „svou“ pozici a té se pak věnovat ideálně denně:) 

Výuka bude probíhat ve stylu hatha jógy za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu. Minikurz je určen pro jakoukoli pokročilost.  Jednotná skupina studentů umožní pozvolný postup a individuálnější přístup k nalezení vhodného provedení pozic pro každého z Vás tak, abyste princip podpory funkce pánevního dna mohli přenést do běžného dne. 

Pro zájem klientek bude kurz vysílán přímo ze sálu formou živého streamu. Před lekcí obdržíte link, přes který se spojíte s lektorkou. Samy si vyberete, zda lektorka uvidí i Vás, či zda si kameru vypnete. Lektorka se během lekce pohybuje po sále, tj. není celou dobu na podložce. Klíčové tak je verbální navádění, které je u cviků na pánevní dno primární. Z lekce není pořizován záznam, tj. i ve formě online je třeba cvičit pouze v reálném čase lekce.

Přihlášky na online verzi kurzu pouze mailem na joga@alohajoga.cz do neděle 7.11. a platba 840 Kč na č. úč.: 2217261016/3030. Před 1. lekcí 8.11. obdržíte na mail link, který platí na celý kurz.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD 

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Platnost náhrad vyprší 31.12.2021.

V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.