top of page
Naše masážní terapeutka Marcela Srnová

Marcela
Srnová

Masáže

objednávky pouze přes:

+420 602 187 496
msmasaze@seznam.cz

O terapeutce

Aloha jóga logo květ
  • Střední zdravotnická škola

  • Cvičitel zdravotní tělesné výchovy / Palestra Praha 1997/

  • Masér pro zdravotnická zařízení / Masea Liberec 2000/

  • Instruktor fitness  / Fitness institut Praha 2000/

  • Škola shiatsu /Pardubice 2002/

  • Cvičení podle Ludmily Mojžíšové / Liberec 2004/

  • Champi-indická masáž hlavy / Onyx Bratislava 2007/

„CO  MÁME  NA DUŠI, TO MÁME I NA TĚLE”

REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ masáž

Ovlivnění celkového stavu potíží a změn, které vyvolala nemoc, zranění nebo námaha. Přispívá k podpoře fyziologických pochodů v organizmu. Působí preventivně proti únavě, stresu, zlepšuje spánek, nebo podle zvolené techniky tonizuje.

 

SPORTOVNÍ masáž

Soustava cílených hmatů, která se aplikuje před výkonem, během, nebo po výkonu kdy se ve svalech usazují odpadní produkty/oxid uhličitý, kyselina mléčná a močovina. Masáží  zvýšíme průtok krve ve tkáních a posílíme svalová vlákna.              

 

SHIATSU japonská masáž

Forma fyzické léčby, při níž se vyvíjí tlak na body/tsubo/ které jsou umístěny na meridiánech/energetických drahách. Meridiány proudí energie/ki/. Pokud je lidské tělo oslabeno, např. nestřídmým způsobem života, emocionálním stresem nebo zraněním, ki neteče plynule. Vněkterých  oblastech ho začíná být nedostatek, zatímco jinde přebývá, a tak vzniká nerovnováha - nemoc. Každý meridián souvisí s jedním orgánem nebo s určitou psychosomatickou funkcí a jejich ki jsou vzájemně propojeny. Masáží shiatsu lze preventivně ovlivňovat celý systém a najít oblast bolesti. Shiatsu nikdy neléčí pacienta samo o sobě, pouze probouzí léčivou schopnost.

Shiatsu se provádí vleže na zemi v pohodlném,  bavlněném oblečení. Shiatsu představuje cestu k sebepoznání, protože nám dá ochutnat pocit uvolnění a pozitivního vyladění, naše tělo záhy zjistí, jaký je to požitek volně dýchat, stát a pohybovat se!

CHAMPI indická masáž hlavy

Antistresová masáž hlavy je mimořádná a velmi  oblíbená procedura. Vznikla již před více než 1000 lety v Indii, původně jí preferovaly především ženy jako techniku ke zlepšení a zkvalitnění vlasů. Champi se provádí vsedě, kdy terapeut ovlivňuje energetické dráhy a účinnými hmaty působí na šíji, ramena a nakonec obličej, kdy klient leží. Pomáhá od bolesti hlavy, šíje, snižuje napětí očí, podporuje prokrvení mozku, jasnější koncentraci a myšlení. V neposlední řadě odstraňuje poruchy spánku a nespavost. 

LÁVOVÉ KAMENY

Velmi oblíbená procedura s ájurvédskou tradicí, zejména v chladnu. Lávové kameny jsou vulkanického původu, mají silnou vibraci, a proto velmi příznivě ovlivňují zatuhlost svalů, kloubů a šlach. Masáž lávovými kameny v kombinaci s olejem zlepšuje funkci vnitřních orgánů, zrychluje lymfatický systém a prohřívá celý organismus. Procedura končí exkluzivní masáží obličeje střídáním teplých a studených kamenů.

CENÍK

REGENERAČNÍ masáž   

60min / 890 Kč    90min / 1200 Kč

SHIATSU-japonská masáž   

60min / 1100 Kč   90min / 1500 Kč

 

CHAMPI-indická masáž hlavy   

30min / 490 Kč   

 

LÁVOVÉ KAMENY

60min / 990   90min / 1300 Kč

Dle dohody prodloužení terapie 12Kč / 1min

bottom of page