top of page

Kurz gravidjóga & hypnoporod
i online 

Katka Plzáková

Úterý   9:45 - 10:45

3.1. - 7.2. 

Kurz ve studiu: 1290 Kč / 6 lekcí / 1 náhrada

Přihlášky: ZDE

Jednotlivý vstup 240 Kč.

Kurz online: 1140 Kč / 6 lekcí

Přihlášky: ZDE

Jednotlivý vstup 220 Kč.

Link na jednotlivou lekci obdržíte 15 min před jejím začátkem. Linky máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu.

Od 21.2. probíhají lekce gravid již pouze jako otevřené lekce za běžnou cenu 230 Kč nebo z běžného Kreditu Dospělý za 200 Kč. Lekce můžete rezervovat ZDE libovolný počet týdnů předem, avšak prosíme o včasné storno (min 3 hod před lekcí).

gravid Plzáková.jpg

Těhotenská jóga neboli gravidjóga zvyšuje energii, odbourává stres a prohlubuje spojení s miminkem. Pravidelné cvičení udržuje nastávající maminku v kondici během celého těhotenství až do porodu, a dokáže úplně odstranit či zmírnit časté těhotenské potíže. Hypnoporod a gravidjóga vytvářejí unikátní spojení dvou na první pohled vzdálených metod. Obě techniky vycházejí ze stejných osvědčených zdrojů. Oba směry pracují s myslí a odstraňováním zbytečného napětí v těle, s navozováním stavu uvolnění, který je nezbytný pro přirozený a hladký porod.

V rámci gravidógy se nacvičuje také dýchání a optimální polohy k porodu. V kombinaci s HYPNOPORODEM jde o jedinečný způsob, jak si zvýšit sebedůvěru a jak se připravit na hladký porod beze strachu.

Úkolem jógy v těhotenství je zejména:

  • posílit tělo, udržovat ohebnost kloubů, pružnost svalů a vazů a tím se připravit na rostoucí váhu a velikost bříška

  • zklidnit mysl, emoce rozvířené neustále se měnícími hormonálními hladinami v těle a pomoci se tak s novou životní situací na emocionální rovině vyrovnat

  • předcházet a/nebo eliminovat zdravotní obtíže související s těhotenstvím (například křečové žíly, pálení žáhy, bolesti dolních oblastí zad, únava, nespavost, zavodnění a další)

  • fyzicky i psychicky připravit na porod a následující péči o miminko.

 

Pokud jste před otěhotněním jógu nikdy necvičily, je vhodné začít až po ukončeném 1.trimestru s ohledem na svůj zdravotní stav.

 

Lekcemi Vás provede certifikovaná lektorka jógy, metody hypnoporodu a vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství Katka Plzáková

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD - Gravid ÚT

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" stejnou lekci online nebo vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrada platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.

V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

bottom of page