top of page

Kurz Jóga pro zdravá záda

Irena Zemanová

malá skupina 7 osob

Úterý   16:30 - 17:30

28.3. - 20.6.2023

3 náhrady na vybrané otevřené lekce

Cena: 2795 Kč / 13 lekcí

Přihlášky kurz: ZDE

 

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.  V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

5O1A7524.jpg

Pravidelné jemné a šetrné jógová lekce v malé skupince s prvky terapeutické a restorativní jógy s využitím poznatků z oblasti fyzioterapie. Protahujeme zkrácené svaly a posilujeme v místech, kde jsou svaly ochablé a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti. Pro větší pocit úlevy a protažení využijeme i pomůcky. 

Tyto jógové lekce nejsou fyzioterapií, kterou Vám případně předepsal lékař.

Pravidelnost a stabilní malá skupina  cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

bottom of page