Kurz Jóga pro zdravá záda

Irena Zemanová

Po dobu uzavření studia kurz pokračuje online a je otevřen i pro další klienty. Další otevřené lekce probíhají pouze online podle Rozvrhu. 

Současní účastníci kurzu obdrželi všechny informace v mailu 11. 10. 2020.

Úterý   15:45 - 16:45

Úroveň 0 - 4

22.9.2020 - 26.1.2021

(lekce není 17.11., 22.12., 29.12.)

Cena: 3 040 Kč / 16 lekcí

Přihlášky: ZDE

 

Volná místa v kurzech jsme otevřeli všem za platbu online 210 Kč (neplatí Permice ani Náhrady). Upozorňujeme, že kurzy mají ucelený obsah a lekce na sebe tématicky navazují. Rezervace zde

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 4 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet Náhradu. Náhradou lze "zaplatit" jakoukoli otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Platnost Náhrad vyprší 14 DNÍ PO SKONČENÍ KURZU.

Provozní řád a storno podmínky ZDE    

5O1A7524.jpg

Pravidelné jemné a šetrné lekce s prvky terapeutické a restorativní jógy s využitím poznatků z oblasti fyzioterapie. Protahujeme zkrácené svaly a posilujeme v místech, kde jsou svaly ochablé a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti. Pro větší pocit úlevy a protažení využijeme i pomůcky. 

Pravidelnost a stabilní malá skupina  cvičících umožňuje pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.