Kurz Feldenkraisova® metoda

Míša Dušková

Po dobu uzavření studia kurz pokračuje online a je otevřen i pro další klienty. Další otevřené lekce probíhají pouze online podle Rozvrhu. 

Současní účastníci kurzu obdrželi všechny informace v mailu 11. 10. 2020.

Úterý   18:30 - 19:30

Úroveň 0 - 4

29.9.2020 - 19.1.2021

(lekce není 17.11., 22.12., 29.12.)

Cena. 2940 Kč / 14 lekcí

Přihlášky: ZDE

Ukázkové otevřené lekce 1. a 15. 9. lze rezervovat zde

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba POUZE celého kurzu a pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 6 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet Náhradu. Náhradou lze "zaplatit" jakoukoli otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Platnost Náhrad vyprší
14 DNÍ PO SKONČENÍ KURZU.

Provozní řád a storno podmínky ZDE    

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě.

 

FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění. Jedná se o velmi jemnou a laskavou metodu určenou lidem každého věku, všech schopností a dovedností, kteří mají chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví… každý má možnost skrze ni najít svou vlastní pohybovo/životní cestu.

 

Kurz (max 8 cvičích) povede mezinárodně akreditovaná lektorka Feldenkraisovy® metody pro skupinové lekce, Míša Dušková