Kurz Feldenkraisova® metoda

Míša Dušková

Max. 8 cvičících

Úterý 19:30 - 20:30

11. 2. - 14. 4. 2020 = 9 lekcí

(lekce není 25. 2.)

Cena: 2 070  Kč vč. DPH 

Úroveň 0 - 4​

Obsazeno.

Termín dalšího kurzu:

21.4. – 23.6 = 9 lekcí

(lekce není 19.5.)

Cena: 2 070  Kč vč. DPH 

Úroveň 0 - 4​

Přihlášky: ZDE

NOVĚ SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Přihlášky pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 6 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradní lekci. Tu je možné využít na lekce označené hvězdičkou*. Tyto lekce rezervujete online běžným způsobem. Platnost všech náhrad vyprší TÝDEN PO SKONČENÍ KURZU.

Přihlášky pro kurz únor-duben: ZDE

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaný psychosomatický přístup, v rámci kterého se učíme skrze vědomý pohyb objevovat a chápat sami sebe a své potřeby. Během lekcí FM pracujeme se všemi aspekty přirozeného učení, které jsme používali jako malé děti, což vede k lehkosti, radosti, plynulosti a bezbolestnosti v pohybu - v životě.

 

FM si v sobě nese prvky dětských vývojových pohybů a pohybů funkčních, dále aspekty a principy bojových umění. Jedná se o velmi jemnou a laskavou metodu určenou lidem každého věku, všech schopností a dovedností, kteří mají chuť se rozvíjet a podpořit své zdraví… každý má možnost skrze ni najít svou vlastní pohybovo/životní cestu.

 

Lekce (max 8 cvičích) povede mezinárodně akreditovaná lektorka Feldenkraisovy® metody pro skupinové lekce, Míša Dušková. 

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

s láskou
© 2019 Aloha jóga