top of page

Kurz Jóga pro zdravá záda 

aneb Pohybová a jógová terapie

Markéta Tůmová

semi-privátní kurz pro 5 osob

Čtvrtek 17:00 - 18:15

Čtvrtek 18:30 - 19:45

23.3. -  8.6.2023

Cena: 3400 Kč / 10 lekcí

  • 2 náhrady na běžné otevřené lekce
    a k tomu 2 náhradní lekce speciálně pro účastníky kurzu 15. a 22.6.

 

Přihlášky kurz 17:00 11.5.-8.6.: ZDE

Pravidelnost a stabilní malá skupina max. 5 cvičících navozuje prostředí pro individuálnější přístup, nastavení přímo pro Vaše potřeby a větší efektivitu. 

Jemné pomalé lekce vhodné i pro začátečníky.

zada uklon bez okraje.jpg

Jak pečovat o svá záda, nejen skrze pohyb a  posílení, ale i díky dechu a plynutí, zastavení a uvolnění. Ukážeme si, že základem není jen zdravá a pohyblivá páteř, ale také pevný a živý střed těla,  funkční zapojení a postavení pánve, hrudníku, lopatek a ramen. Budeme rozvíjet hybnost a pozornost k tělu, ale také si připomínat souvislosti s naším niterným postojem. Umět přenášet jógu z podložky do každodenního života a objevovat svoji největší sílu: vlastní vnímavost.

 

Pro účastníky celého kurzu budou k dispozici podklady pro domácí cvičení.

  

Tyto jógové lekce nejsou fyzioterapií, kterou Vám případně předepsal lékař.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. Rozdíl v ceně náhrad za lekci se nevrací. V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

 

Dále můžete  další 2 lekce nahradit přímo s Markétou na lekcích speciálně vypsaných pro tento účel 15. a 22.6. Lekci rezervujete a zaplatíte náhradou.

bottom of page