Základy jógy pro začátečníky
i mírně pokročilé

Soňa Zemanová

malá skupina 7 osob

Čtvrtek 17:15 - 18:15, 12.5. - 23. 6.

Cena 1400 Kč / 7 lekcí 

Lze rezervovat i jednotlivé lekce v ceně 230 Kč.

1 náhrada na vybrané otevřené lekce

Přihlášky: ZDE

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě  
2 týdny po ukončení kurzu.

5O1A7293.jpg

V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Kurz v malé skupině max 7 osob představuje základy jógové praxe těm, kteří s jógou začínají (možná již po několikáté:)). Procvičením základních zásad a dovedností posune na jógové cestě i mírně pokročilé. Zaměříme se na provedení jógových pozic a jejich vzájemné přechody i napojování do krátkých sekvencí, které pak budete moci samostatně praktikovat.

​Rozhýbáme páteř a klouby, posílíme a protáhneme svaly i pojivové tkáně. Zlepšíme svou sílu a mobilitu, ale  i stabilitu a spokojenost z vědomého a pestrého pohybu. V každé lekci budeme rozvíjet i uvědomění svého dechu a rozšířeních dechových návyků. Zaměříme se na koncentraci a zklidnění naší mysli i celkové relaxaci těla a mysli.

​Výuka bude probíhat ve stylu hatha jógy za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu.

​Jednotná skupina studentů umožní pozvolný postup a individuálnější přístup k nalezení vhodného provedení pozic pro každého z Vás. Cílem kurzu bude bezpečnější a jistější zapojení do veřejných lekcí i zvládnutí základních jógových pozic a principů i  pro vlastní domácí praxi.