top of page

Kurz Jóga pro (věčné) začátečníky 

Bára Nejedlá

malá skupina 7 osob

Středa   18:00 - 19:00

12.4. - 21.6.2023 

2 náhrady na vybranou otevřenou lekci

Cena: 2365 Kč / 11 lekcí

Přihlášky kurz: ZDE

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzuV případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

2020-06-Bara_Nejedla-joga-119_edited.png

Kurz v malé skupině max. 7 osob představuje základy jógové praxe těm, kteří s jógou začínají (možná již po několikáté:)). Procvičením základních zásad a dovedností posune na jógové cestě i mírně pokročilé. Zaměříme se na provedení jógových pozic a jejich vzájemné přechody i napojování do krátkých sekvencí, které pak budete moci samostatně praktikovat.

Rozhýbáme páteř a klouby, posílíme a protáhneme svaly i pojivové tkáně. Zlepšíme svou sílu a mobilitu, ale  i stabilitu a spokojenost z vědomého a pestrého pohybu. V každé lekci budeme rozvíjet i uvědomění svého dechu a rozšířeních dechových návyků. Zaměříme se na koncentraci a zklidnění naší mysli i celkové relaxaci těla a mysli.

Výuka bude probíhat za využití znalostí z jógové terapie, kineziologie a principů zdravého a variabilního pohybu i dechu.

Jednotná skupina studentů umožní pozvolný postup a individuálnější přístup k nalezení vhodného provedení pozic pro každého z Vás. Cílem kurzu bude bezpečnější a jistější zapojení do veřejných lekcí i zvládnutí základních jógových pozic a principů i  pro vlastní domácí praxi.

Pravidelnost a stabilní malá skupina  cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

bottom of page