top of page

Kurz gravidjógy

Iveta Romanovská

Po 18:15 - 19:15  

2.1. - 13.2. 2023

Cena: 1505 Kč / 7 lekcí / 1 náhrada

Rezervace a platby ZDE

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD - Gravid 

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci nebo lekci gravid online, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrada platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu. V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

Od 20.2. probíhají lekce gravid již pouze jako otevřené lekce za běžnou cenu 230 Kč nebo z běžného Kreditu Dospělý za 200 Kč. Lekce můžete rezervovat ZDE libovolný počet týdnů předem, avšak prosíme o včasné storno (min 3 hod před lekcí).

Kohelka_1506_edited.jpg

Těhotenská jóga neboli gravidjóga zvyšuje energii, odbourává stres a prohlubuje spojení s miminkem. Pravidelné cvičení udržuje nastávající maminku v kondici během celého těhotenství až do porodu, a dokáže úplně odstranit či zmírnit časté těhotenské potíže.

V rámci gravidjógy se nacvičuje také dýchání a optimální polohy k porodu. 

Úkolem jógy v těhotenství je zejména:

  • posílit tělo, udržovat ohebnost kloubů, pružnost svalů a vazů a tím se připravit na rostoucí váhu a velikost bříška

  • zklidnit mysl, emoce rozvířené neustále se měnícími hormonálními hladinami v těle a pomoci se tak s novou životní situací na emocionální rovině vyrovnat

  • předcházet a/nebo eliminovat zdravotní obtíže související s těhotenstvím (například křečové žíly, pálení žáhy, bolesti dolních oblastí zad, únava, nespavost, zavodnění a další)

  • fyzicky i psychicky připravit na porod a následující péči o miminko.

 

Pokud jste před otěhotněním jógu nikdy necvičily, je vhodné začít až po ukončeném 1.trimestru s ohledem na svůj zdravotní stav. Iveta Romanovská je certifikovanou lektorkou gravid jógy a čerstvou maminkou malého Mathiase, narozeného přirozenou cestou na jaře 2022. Po celé těhotenství sama gravid jógu praktikovala a snad právě i díky její praxi patří k maminkám, které vzpomínají na těhotenství i porod jako na překrásnou životní zkušenost. Také studuje na poporodní dulu a v práci s maminkami se realizuje čím dál více a moc se na lekce s Vámi těší..

alohajoga_kvet_white.png
bottom of page