Kurz gravidjógy

Iveta Romanovská

Pondělí   18:10 - 19:10

2.5. - 23.5. 2022

Přihlášky již jen na jednotlivé lekce

ZDE

30.5. - 27.6. 2022

Přihlášky: ZDE

Kurz 5 lekcí: 1000 Kč, jednotlivá

lekce: 230 Kč

1 náhrada na vybrané otevřené lekce vč. online gravid v úterý 10:00

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci nebo online gravid lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrada platí ještě 2 týdny po ukončení kurzu.

V případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

ivera gravid sed.jpg

Těhotenská jóga neboli gravidjóga zvyšuje energii, odbourává stres a prohlubuje spojení s miminkem. Pravidelné cvičení udržuje nastávající maminku v kondici během celého těhotenství až do porodu, a dokáže úplně odstranit či zmírnit časté těhotenské potíže.

V rámci gravigjógy se nacvičuje také dýchání a optimální polohy k porodu. 

Úkolem jógy v těhotenství je zejména:

  • posílit tělo, udržovat ohebnost kloubů, pružnost svalů a vazů a tím se připravit na rostoucí váhu a velikost bříška

  • zklidnit mysl, emoce rozvířené neustále se měnícími hormonálními hladinami v těle a pomoci se tak s novou životní situací na emocionální rovině vyrovnat

  • předcházet a/nebo eliminovat zdravotní obtíže související s těhotenstvím (například křečové žíly, pálení žáhy, bolesti dolních oblastí zad, únava, nespavost, zavodnění a další)

  • fyzicky i psychicky připravit na porod a následující péči o miminko.

 

Pokud jste před otěhotněním jógu nikdy necvičily, je vhodné začít až po ukončeném 1.trimestru s ohledem na svůj zdravotní stav. Iveta Romanovská je certifikovanou lektorkou gravid jógy a čerstvou maminkou malého Mathiase.