top of page

Jógové rozmazlení s chakra pujou

Seminář

Iveta Romanovská

Sobota 28. 1. 2023 10:15 - 12:45 

Cena: 630 Kč

Rezervace: ZDE

Ženy, budeme se hýčkat! Opečujeme své tělo v rámci hodinové lekce sestavené z ásan podporujících lymfu, zdraví našeho pánevního dna a hormonální stabilitu. Půjde o prožitkovou lekci, která by nám měla dodat více vitality a vnitřní přijetí.

V druhé části se ve dvojicích vzájemně provedeme rituálem - aroma čakra pujou. Budeme pracovat s hlubokým dechem, vůněmi esenciálních olejů a zvukem. 

Kohelka_1072.jpg

Vstoupíme do meditativního stavu změněného vědomí, kde pracujeme s naším podvědomím. Po úvodním výkladu projdeme ve dvojicích jemným rituálem. Na chvilku se necháme opečovat druhou osobou, která nám ve správný čas dá přivonět k vůni podporující konkrétní čakru a my jí to později laskavě oplatíme. Tímto jemným  a láskyplným rituálem, který vychází z dávné tantrické tradice, Vás slovem provede lektorka Iveta Romanovská a Váš zážitek podpoří ještě tóny tibetských mis a koshi zvonků. 

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací  50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

bottom of page