top of page
Jóga pro ženské zdraví
Lucie Königová

Do 17.5. 24:00 je platný link, který je stále možné zakoupit, pokud jste krásný a užitečný webinář nestihly:-).

Cena: 490 Kč

Prosíme o úhradu převodem na účet. Link a spoustu materiálů i odkazů, které Lucka na webináři uvedla, odešleme obratem.

účet: 1004173034/3030 (do poznámky Vaše jméno, email + "webinar Lucie"). 

Jedna z nejzkušenějších českých jógových lektorek Lucie Königová Vás formou praktického webináře provede zákoutími ženských cyklů z pohledu jógy a ájurvédy. Zaměří se na povahu ženských cyklů, možnosti vyladění jejich průběhu, předcházení problémů s menstruací, menoupauzou, gynekologickým či hormonálním  obtížím a na různorodou podporu  ženského zdraví.  

IMG_1612.jpg

Jsme součástí přírody a jejích neustálých proměn, které probíhají v rytmech a cyklech. Na všechny z nás působí střídání nádechu a výdechu, dne a noci, světla a tmy, léta a zimy, aktivity a odpočinku, plnosti a prázdnoty, dospívání a zrání. Žena je ale cykly ovlivněna ještě o něco více než muž. Ženám totiž vládne element vody, symbol přizpůsobivosti, měkkosti a plynutí s proudem dění. Voda přijímá, pojímá do sebe, vstřebává a přizpůsobuje se. Pojí se s Měsícem, jemností, citlivostí, intuicí a mimosmyslovým vnímáním. Voda je symbolem změny a receptivity: naslouchání sobě i druhým. Právě schopnost naslouchat nejen druhým, ale i sobě samým, nás vede k vědomému prožívání ženství. Díky tomu, že se napojíme na sebe, dokážeme se navracet do rovnováhy, třeba po nějakém zakolísání či náročnějším období. Ženská proměnlivost, přizpůsobivost a tvárnost, která se projevuje i v našem těle, jež v průběhu našeho života prodělá více změn než tělo mužské, je nám doslova geniální pomůckou při zvládání mnoha životních situací.

 

Interaktivní webinář Vám napomůže 
- pochopit povahu a smysl ženských cyklů 
- podpořit svými návyky zdravý menstruační cyklus
- vyladit průběh menopauzy
- zharmonizovat zažívání a metabolismus

- předcházet gynekologickým problémům nebo je mírnit

- cítit a ctít své momentální dispozice

- najít si pravidelný rytmus a cvičení, které vás podpoří.

Účastnice obdrží prezentaci a přehled hlavních tipů a doporučení v PDF. Součástí bude i možnost klást Lucii dotazy, na které Vám během online webináře odpoví. 

Lucie studuje, praktikuje a učí jógu a jógovou terapii v návaznosti na tradici Šri T. Krišnamačariji. Měla možnost a štěstí studovat s řadou inspirativních učitelů, jimž vděčí za mnohé (zejména Marcele Mikešové, Paddy McGrath, Susi Hately a Godfreymu Devereux). Jejími hlavními učiteli jsou Sri A. G., Indra a Ganesh Mohanovi, jež chová ve velké úctě a lásce a u nichž už více než 10 let studuje jógovou terapii včetně ájurvédy. Zdaleka největším učitelem je jí život sám. Lucie vnímá cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu, radosti, hravosti a harmonii. Je přesvědčena, že dále a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním než úsilím. Na svých lekcích se Lucie snaží inspirovat studenty, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého. Nyní se zaměřuje především na individuální práci se studenty, na míru šité sestavy a citlivé provázení studentů na jejich vlastní jógové pouti, několik posledních let I v učitelském výcviku Jóga jako vědomá cesta. Je autorkou publikace Jóga z obýváku.

https://linktr.ee/luciekonigova 

Foto: Danica Kovačevič 

bottom of page